ayrılık acısına çare nedir?

Arkadaşlar ayrılalı pek olmadı ilk sevdiğimde o fakat çok berbat bir insan çıktı her yaptığına katlandım ama ayrıldık bitti.Fakat şimdi unutamıyorum , onunla gezdiğimiz yerler geliyor hep aklıma kafayı yiyecek gibi oluyorum.Bu alışkanlığı üzerimden nasıl atabilirim ? Başka şeylere odaklanmaya çalışıyorum o da olmuyor pek arkadaşımda yok inanın kafayı yemek üzereyim.Sizce ne yapmalıyım ?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Sevgili arkadaşım, bir süre beraber gittiğiniz yerlere gitme ve onunla olan resim, eşya ne varsa kalıcı olarak yok et. Buraya gelip yada en yakın arkadaşına olanı biteni anlat ve bir daha onunla ilgili konuşma. Muhtemelen onu düşünmek için çok zamanın olur o zamanlarda mp3 de yüksek sesle şarkılar dinle, o aklına geldiğinde aç kitap oku film izle, hobi edin. Daha sonra farklı sevdiğin arkadaşlarınla yavaş yavaş o yerlere gitmeye devam et. Farklı arkadaş gruplarına dahil ol, kendinle ilgilenmeyi eksik etme.. Mutlu geçireceğin günlerin yakındır, mutluluklar..*:))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Berbat çıkan bırsınden kutlmuşsun halen neden acı çekıyorsun.. .. Sevınmen gereken yerde...

Onun berbatlıgını dusunmen bıle soguman ıcın yeterlı degıl mı...

0|1
    0|0
  • Önce acını dibine kadar yaşayacaksın!

Sonra bir gün tekrarr eski haline döneceksin-o olmadan önceki günlere-

Ve geçmişe baktıgında İYİKİ diyebileceksin

Yaşanan herşey bir tecrübedir sonu kötü olsa da...

Kendi varlıgının farkına var

Unutma

Kimsenin varlığıyla var olmadınki yokluşunda ölesin!

1|1
    0|0
  • hic bi sey ama o adamada bagli kimi cabuk unutur kimi zor kimde basaramaz allah hic kese yasatmasin bu aciyi ben yasadim ama bbilirim o yuzden sevmek deyilde sevilmek daha iyi bi sey

0|0
    0|0
  • çivi çiviyi söker bence:9

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yanlış anlamadıysam,"o berbat bir insan" çıktı demişsin.Berbat bir insan için üzülmeyi değilde daha fazla "katlanmak" zorunda kalmadığın için neden sevinmeyi düşünmüyorsun..Değmiyeceğinin bilincinde olduğun bir insan için,bence bir an önce kurtulduğuna şükredip,daha seni hakedenlere yol açabildiği için ona minnet duymalısın.Bu yönden bakmayı becerebildiğinde,oh be iyiki diyeceksin emin ol..

1|1
    0|0
  • link yaş kaç sanki benimgibisin dalga geçtiği mi sanma özel olmasa biraz anlatır mısın

0|1
    0|0
    • Yaş 22 anlatılacak pek birşey yok aslında.Daha doğrusu herşeyi anlatmaya kalksam 10 yıl sürer boşverelim o yüzden...

• ne deyim abi üzülme sakın ben paraya satıldım açıkçası mutlu olsun yine de

• aynen çivi çiviyi söker hiç önemli değil sende insansın o da insan ne senden fazlalıgı var ne eksiklligi sen sen oldun onu sevdin ve yaptıklarına katlandın sen sevdigin için o insana deger verdiğin için ona layık gördügün için yüregini ferah tut ve bir başkasını bul tek ilacı bu bana güven

0|1
    0|0
  • Bu aralar olabildiğince onunla gittiğin yerlere gitme derim. İstanbul da yaşıyorsan İSMEK ler var orada sana uyan bir kurs bul ve kayıt ol. orada hem kendine birşeyler kazandır hemde yeni arkadaşlıklar kurabilirsin.

0|1
    0|0
    • Malesef istanbul'da yaşamıyorum heryerde onunla anılarımız var oralardan geçerken kafayı yiyecek gibi oluyorum ...

• Unutamadığna göre senin elinde o kişiye ait şeyler de mevcut tur diye düşünüyorum. ( Resim, tel nu, mesajları ). Eğer varsa bunlar önce onlardan kurtulmalısın. Yapacak bişey emin ol ki bulursun. Sen sadece yapmak iste. İnsan unutuyor. ZAman alıyor. biraz zamana bırak.

• Teşekkür ederim mecburen öyle yapacağım artık dayanılması güç ama buna mecburum..

• Çaresi sen de. Kolay birşey değil. Dayanılması zor. Sabretmek de güzel. Hayatına daha iyi bir insan girmeliymiş demek ki. Fazla düşünme, düşündükçe daha da kötü olabilirsin.

0|1
    0|0
    • Her an düşünüyorum ve gerçekten yani sözde değil kafayı yiyecek gibi oluyorum.Çaresizim ne yapacağımı bilmiyorum kendimi eve kapattım böyle geçmesini beklicem artık.

• Zamanla unutursun. Belkı de böylesı daha hayırlı. Boşanma davası açmak o kadar da sorun değil günümüzde. Daha büyük sıkıntıları var hayatta. Ayrılık kolay degıl ama görmezden gelmen mümkün.

• Mecburen artık unutacağım öyle yada böyle ...

• bi bunun çaresi yok acını hafifletmek için onun seni hakketmediğini düşün yada evlendiğinde daha da kötü olabileceğini düşün ki yazdıklarına göre gerçekten de öyle ..

0|1
    0|0
  • Çok feci geçen bir aşk acısıysa bu ayrılıktan kastın

Tek çıkar yol içmek.

0|0
    0|0
  • dibe vurana kadar bekle

0|0
    0|0
Yükleniyor...