Teoman sizce diger turk sanatcilarla kiyaslanabilir mi?

Bence kiyaslanamaz.Kral tvde cikan sanatcilarla bir degil.Turk muzigine 20sene civari katkida bulunmus degerli bir sanatci.Bazilari diyor ya hani serdar ortac mi teoman mi ya da duman mi teoman mi falan sinir oluyorum.Duman kim teoman gibi olmak kim.Teoman ses rengiyle ve karizmasiyla ve muzigiyle dunyaya acilabilecek bir sanatci haksiz miyim? Ve dandik irem derici falan kadar bile deger gormemeye basladi...

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• tabiki de hayır. teoman başkadır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Valla ben Teo ve diğerleri derim.
    Bir de Nazan Öncel var tabi...

0|0
    0|0
  • Oncelikle sanatciyla sarkiciyi ayirt etmek lazim.
    teoman sanatcidir. Diger ezikler basit sarkicilardir

0|0
    0|0
  • Teoman başkadır tabii. Ama totale bakarsan Türk müziğinde sadece o var da diyemezsin. Cem Adrian var, yeni dönemde gayet başarılı Gökhan Türkmen var, var da var yani. Ama evet en iyilerinden biri.

0|0
    0|0
  • Teoman ve diğerleri.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu hiç sormadın sayıyorum Teoman'ı tek geçerim

0|0
    0|0
  • kıyaslanamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• www.kizlarindunyasi.com/.../berkay-8.jpg

Berkay gerçeği varken teoman bir hiç. Ayrıca neye dayanarak irem dericiye dandik diyosun.

0|0
    0|0
  • Herkes sevdiğini, hayran olduğu kişiyi över. Teoman kadar yıl şarkı yapan yok mu hiç? Var. Onun hayranı çıkıp teoman saçma sapan şarkı yapıyor dese ne diyeceksin?

0|0
    0|0
    • Diyemez cunku kiskandigini gosterir gercek herkes tarafindan kabul gorur

• E iyi de sen olumsuz şey söylüyorsun diğerleri hakkında, yazına bir bak. Sen teomanı sevdiğin için böyle söylüyorsun, serdar ortaçı seven de onu över. o tip sözü müziği seviyordur.

• Şarkılarında aşkı bulduğum adam oğlum şaşırma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...