Bildiğiniz ödüllü filmler var mı?

Arkadaşlar izlediğiniz ödüllü filmler arasında en beğendiğinizi yazar mısınız?

Güncellemeler:
kategori bilim kurgu ve romantik komedi

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Matrix serisi

Star wars

yalnız ödül almış romantik komedi bulamazsın ama sen sunlara bi bak benden tavsiye inan izlediğine değecek:

Great Expectations - Dram - Türkçesi büyük umutlar ( sevgilinle izlersen etki 10 katına çıkar )

Nobody - Hiçkimse

Public Fiction - Ucuz roman

Transporting

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gladyatör, özgün ismiyle Gladiator, 2000 yılı tarihli bir tarihi aksiyon filmidir. Russell Crowe ve Joaquin Phoenix'in başrollerde olduğu filmin yönetmeni ise Ridley Scott'tur. Film 73. Akademi Ödüllerinden, En İyi Film Ödülü dahil, beş ödüle lâyık görülmüştür.

0|0
    0|0
    • vay be çok açıklayıcı oldu sağol ama romantik komedi ve bilim kurgu olursa daha iyi olurdu:)

• online sinema keyfi yapmak istiyorsan ödüllü olmasına bakma. İMDB puanına bak, yüksekse film kalitelidir

0|0
    0|0
    • ama ben ödüllü film istiyorum geçen 8.5 gibi iyi bir puana sahip bir film izledim açıkcası hiç begenmedim bu yüzden önemsemiyorum ımdb puanlarını mesela uçurtma avcıları ödüllü müthiş bir film

• ben bakmam ödülüne mödülüne, açar izlerim

• senin zevkine kalmış o da ..

• ne yani ödülsüzse izlenmesin mi yani...

0|0
    0|0
    • öyle bir şey mi dedim kişinin zevkine kalmış banane ister izle ister izleme şuanda ödüllü filmler ilgimi çektiği için böyle bir konu açtım..

• şimdi her önüne gelen sanatçı oluyor ama aralarında nice cevherler kayboluyor biz onlara saygı göstererek kaybolan saygıdeğer sanatçılarımızı ne yapacağız burasıda ucu açık tartışılabilir bir konu :D

• peki ne olsun istiyosun yani neyin peşindesin :)

• kategori konusunda Şahin K. ya hakaret sayarım...

0|0
    0|1
    • ne alaka

• bende hayal dünyasından çıkıp gerçek dünyaya dönmeni öneririm.

• gerçek dünyadayım canım korkma seni oav 'a bekliyoruz gerçi seni almazlar ben sana almanlar hakkındaki kısmı atıyım bi ara kendi milletini tanı nasıl sattıklarını nasıl yalanlarla devleti ayakta tuttuttklarını öğren

• iyi kötü çirkin

0|0
    0|0
  • esaretin bedeli

0|0
    0|0
  • sen hangı katagorıde fılm ıstıyosu soyle ona gore yardımcı olalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• korkunç balayı mutlaka izle

0|0
    0|0
    • korku istemiyorum yinede sağol:)

• konusu korkunç falan değil başka istersen yazıyım ben sana

Bir köğeğin hikayesi

Ben bir efsaneyim bu biraz korkunç gibi ama çok güzel aklıma bunlar geldi sadece:)

Yükleniyor...