Moda (popüler) diye dinlediğiniz şarkılar var mı ?

örnek veriyorum yeni bir şarkı yeni çıkmıştır ben ya şu şarkı güzelderim kimse beğenmez aldırış etmez, facebookta paylaşırım kimse beğenmez. bir süre sonra bakarım şarkı aniden popüler olmuştur kilp çekilmiş tanıtımı filan yapılmıştır. ve o beğenmeyenlerin hepsi o şarkıyı dinlemeye başlamıştır, duvarlarında paylaşmıştırlar, beğenmişlerdir filan. sizde böyle oluyormu veya sizde bir şarkı gündemde moda diye o şarkıyı dinliyormusunuz ?

Güncellemeler:
yorum yapan arkadaşlardan ricam lütfen sadece başlığa bakarak yorum yazmayın açıklamayıda okuyun. evet haklısınız başlık soruya tam olarak uymamış yanlış yönlendiriyor

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Misal şu an gündemde olan Gangnam Style ? Ben o şarkıyı duyunca kanal değiştiriyorum.Neden okadar popüler olduğunu halen anlamiyorum ama tahmin edebiliyorum.Bu evrende bazı değersiz şeyler daha değerli kılınıyor.Birde müzik zevk meselesi.Ben her şeyi dinliyorum.Pop, rock, metal, türkü, türk sanat müziği, kore popu, yapancı bilmediğim dillerden eserler vs .İçimde duygu uyandıran şarkıları dinlemeyi seviyorum başkası seviyor diye değil.Bana bir şey hissettiriyorsa o eserleri dinlerim.Başkaşi sevdigin icin değil bana dokunduğu için bana duygular yaşattığı için müzik dinliyorum.

1|1
    1|0
    • süpersin yıldızlı evet diyorum sana :)))

• şarkıya benimde bir gıcığım yok tamam eğlenceli ama bunu bukadar göklere çıkarmanın bir manası yok bence. hatta şarkı bukadar patlamadan önce ilk bir arkadaşım dinletti güldüm şarkıya ama içinde gangam kelimesi geçtiği içn ve klibinden dolayı bişeyler olabileceğini söylemiştim.ne olursa olsun yok olmaya mahkum, herbiri yüz yıllık türkülerimizemi kafa tutacak :)) gençlik tüketim bitirir çabuk onu, yeni fenomenini kendisi yaratır

• Birden patladı belkide birden söner ama sarkiyi söyleyen bolca kazandı ve tanıldı.Güle güle harcasın ama bir daha böyle şarkılarla ortaya atlamasın :). Kore müziğini ve dizileri aslında seviyorum ama bu şarkıyı malesef dinleyemiyorum.Beni huzursuz yapıyor.Haklarında en güzeli olsun ama demekki miljonlarca insan bunu sevip ben veya benim gibi kişiler sevmediğinde bizde bir sorun varmış gibi görünüyor.Hayırlısı olur insallah

Kızlar Ne Diyor 5

• şarkıları sevdiğim için dinliyorum. çok eski şarkıyı da defalarca dinlediğim oluyor çok yenilerini de bu tamamen şarkıdan aldıgım haza bağlı.

1|2
    0|1
    • arkadaş ya bi soruya bakıp anlayıp ona göre cevap versen daha güzel olmaz mı. ben istanbul büyük yer diyorum sen gelip aaa ben bursayıda çok seviyorum demişsin

• etnik müzikleri çalan bir radyo dinliyorum ya da nostaljik şarkılar dinliyorum.popüler olanları pek bilmiyorum.

0|0
    1|0
  • o kadar salaklasmadim henuz.

0|0
    0|1
    • salaklı değilde herkes dinleyince farkına varıp aaa bu güzelmiş demek gibi

• haa o yonden!

eger guzelse ve herkes dinliyorsa bende dinlerim.. ama eger lgimi cekmiyorsa 1 defadan fazla dinlemem

• kulağıma hoş gelen şarkıları dinlerim sadece moda diye sevmedğim şarkıyı dinlemem

0|0
    1|0
  • çok az var yeni çıkıpta beğendiğim şarkılar.. genelde eski şarkılar daha iyi oluyor

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet oluyor! Ama şarkı olarak değil manga gurubunu çok dinlerdim ünlü olmadan önce herkes bu gurup dinlenirmi vs. derdi ünlü olunca işler değişti. : )

0|0
    1|0
    • :) evet bahsettiğim bu genelde böyle oluyor

• aynı şey gripin gurubu içinde olmuştu bende böyle kahpedir dünya diye bir şarkıları vardı bunu niye dinliyorsun derlerdi şimdi ünlü olunca herkes dinlemeye başladı : )

• Eski şarkıları dinliyorum ben.

0|0
    1|0
Yükleniyor...