Kapat

Kitap satın alırken nelere dikkat edersiniz?

• Yorumlara göre,
    A seç
  • Çok satanlar listesine göre,
    B seç
  • Kapağına göre,
    C seç
  • Seri olarak çıkan kitaplara göre,
    D seç
  • Arka kapak yazısına göre,
    E seç
  • Yazarına göre,
    F seç
  • Yayın evine göre.
    G seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Size en çok yardımcı olan kitaplar sizi en çok düşündüren kitaplardır demiş Theodore Parker abimiz, doğru demiş sanki hı? ^,^
Seçeneklerin hepsi dikkat edilmesi gereken unsurlar ama ben kendi adıma en çok yazarına bakarak satın alıyorum bir kitabı.

2|1
15|53

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer Türk bir yazara ait ise yazarına ve yayın evine,
    Yabancı bir yazara ait ise çevirmenine dikkat ediyorum.

Zaten Best Seller safsatasına takılmadığımdan, ve ilgimi çeken konularla ilgili sürekli yayın evlerinden mail aldığımdan, nitelikli yapıtlara ulaşabiliyorum.

Ne yazık ki günümüzde Kötü Kitap diye bir şey var.

1|0
    0|0
    • Bana önerebileceğiniz bir kitap var mı peki:)

• Bencelerinizde tavsiye ettiğiniz birkaç kitabı not aldım.:) Teşekkür ediyorum

• Rica ederim.

İyi okumalar.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 52

• Kitap okumuyorum hatun kişi.

Deniyorum, sayfa sayfa ilerliyorum, iki gün sonra bırakıyorum.

O gündür, bu gündür de hiç okumadım. Yıllar oldu, bir kitap okumadım.
    Bitirdiğim tek kitap, ilkokul 1. sınıfta oyun oynadıktan sonra hediye ettikleri '' Yavru Geyik '' isimli kitaptı. O da beş dakikada bitiyordu zaten. İsminide hala unutmam... İlkler unutulmazmış.

Belkide tercihlerimi yanlış kitaplardan yöne kullandım satın alırken. Bu yüzden okumayı sevemedim, bilemiyorum. Belkide kendime uygun bir kitap bulsam, kendime uygun bir tarz bulsam, roman yerine farklı kitaplar okusam, hoş bir kitaba denk gelsem aynı kitabı ikinci kez okuyabilirim. Belkide bir günde 20 sayfa okumam gerektiğine inandığım için başaramadım, ağır geldi ve pes ettim... Günde iki sayfa kitap okuyan insanlar da var. Ancak düzenli olarak okuyorlar.

Bilemiyorum, okuyamadım...

1|0
    0|0
  • Çok satanlar listesi, yazarı ve tabii ki yayın evi çok önemli. Çeviri kitaplarda yayın evine çok dikkat ederim en iyi çeviriyi bulmaya çalışırım. :) Bunun dışında arkadaşın ya da herhangi bir yerde duyduğum bir kitabı da listeme eklerim hoşuma giderse alırım sayın Ülkü Hanım. :)

1|0
    0|0
  • Seceneklerden hicbiri aslinda.. Yilda cok fazla kitap satin almam. Bir günümü ayiririm oturup ciddi ciddi kitap arastirmasi yaparim. Konu oluyor genel olarak aradigim. Mantikli bir hikaye olmali.

Ama Yazar secenegi biraz ayriliyor digerlerinden. Tabi onlarin ayrilmasinin en önemli nedeni yine yaraticiliklariyla ortaya sunduklari konu. Bir de ayrica siyasi ve tarih kitabi okuyorsan gercekleri yazan birini bulunca birakman zor oluyor.

1|0
    0|0
  • ucuzkitapal. com'a göz at.

Açıkçası pek dikkat etmem.. Çok satılan iyi olacak diye bir şey yok.. Anketteki tüm şıklar bir kitap alırken bakılmaması gereken şeyler bence. Öznel düşüncemm..

1|0
    0|0
    • neye bakılmalı peki bunlara bakılmayacaksa:)

• www.rahmividinlioglu.com/.../yazilar

Diğer bölümlerin bir kısmını burdan okuyabilirsiin :))

• Okudum tabiki, merak ederim ben haha

• Yazari muhim hanimefendi her yazarin kitabini okumamak gerek

1|0
    0|0
  • beni kuşatmasına etkilemsine. arka kapak ve girişine. ortasına :D

buda benim başladığım bir kitap yorumlarınızı almak isterim yeni başladım
    http://www.wattpad.com/story/35468256

1|0
    0|0
  • çizgi roman olmasına dikkat ediyorum :D

1|0
    0|0
  • kitap almam ama ola ki alırsam da önce yazarına bakarım...

1|0
    0|0
  • Ben orijinal bir fikre, kurguya ya da yeniliğe sahip olan roman, hikâye ya da düşünce eserlerini tercih ediyorum. Tabii ihtiyaç herkeste olduğu gibi temel ölçüt ama sonrasında bunlar geliyor. Mesele Hasan Ali Toptaş, İhsan Oktay Anar gibi ilk eserlerinde yenilikçi olanlar.

1|0
    0|0
  • ben kitabın kapağı ilgimi çeker sonra sayfalarını karıştırırken herhangibi bir sayfanın birkaç satırını okurum akıcı bir dille yazılmış ise hoşumada gitmişse yazılanlar hemen satın alırım o kitabı

1|0
    0|0
  • kafama göre alırım

1|0
    0|0

1|0
    0|0

1|0
    0|0
  • Kimin yazdığına dikkat ederim.

1|0
    0|0
  • Kapağına çok dikkat ederim birazda işimden dolayı. Sonrasında yazarına ve içeriğine bakarım.

1|0
    0|0
  • okuyabılıcem mı ona #D beyaz romancıyım

1|0
    0|0
  • Arka yazısı ve içten açtığım herhangi birkaç sayfanın ilk satırları beni etkilemeli.

1|0
    0|0
  • okunabilir olmasına

1|0
    0|0
  • Öyle kitap mı seçilir. :D Bir kitap alacaksam Bilim kitapları kısmına giderim oradan hangi alanda kitap arıyorsam oraya yönelirim. Sonra da kitap kapağına bakıp yazarına bakar ve alırım. Ya da almam.

1|0
    0|0
    • Öyle seçilmez böyle seçilir mi diyorsun:D

• Öyle de seçilir ama genelden özele doğru başlıklar altında seçmek daha kolay ve sade olmaz mı?

• Çok satanlar listesine göre,

1|0
    0|0
  • Arka kapağındaki anlatıma göre.

1|0
    0|0
  • yazarına ve konusuna

1|0
    0|0
  • Yazarına göre ve içeriği hakkında az çok bilgi sahibiyimdir zaten alacağım kitabın.

1|0
    0|0
  • Yeni yazarlara şans verin.

1|0
    0|0
  • En kalın hangisiyse onu alırım

1|0
    0|0
  • kitap almam :D

1|0
    0|0
    • ne yaparsın peki

• tamam bulursam güzel bişey denerim okumayı seni mi kırcam :D

• Peki o halde ^^

• 1) Arkasında yazanlar
    2) Yazar'ı biliyor muyum?
    3) İlk 2-3 sayfası.

1|0
    0|0
  • Hiç kitap okumadım ama genel kültürüm gayet iyidir

1|0
    0|0
    • hayal dünyan da gelişirdi :)

• Benim istediğim bu değil tabi nereden uydurdun şimdi sen bunu :D

• Fazla güveniyorsun dedin ya buna olumlu yanıt verirsem beni mors etmenden korktum:-)

• Buradan fikirlerini beğendiğim insanların memnun kaldıkları kitapları alıcam

1|0
    0|0
  • Hayatımda hiç kitap almadım malesef

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 15

Yükleniyor...