Mucize filmini izlediniz mi?

mucize filmini izlediniz mi ? görüşlerinizi alabilir miyim ?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Her izlediğimde ağlarım mert turak oscarlık oynamış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Masal tadındaydı. Ahmet Kaya olayındaki tavrından dolayı Mahsun'a çok kıldım; ama filmini izledim. Çok iyiydi! Adam kendini aşıyor her defasında. Gelecek vaat ediyor. Hele oradaki özürlü adam, çok iyiydi. Çok başarılıydı.

0|0
    0|0
    • bir çok ödül alacağını düşünüyorum

• Tamamen katiliyorum... Ben Mahsun'u gordukce, birde entel konusmaya calismiyormu ekrandan onu bogasim geliyor. Daha dun, Ahmet Kaya'ya catal atanlarla alkis tutarken, simdi kürtluk savunucusu olmus. Gercekten insanda biraz onur olmali... Inanamiyorum... Inanilir gibi degil, nasil bu kadar haysiyetsiz olabiliyor...

• Bunun gibi onursuzlar, her zaman olacak; ama onurlu insanların gölgesinde kalmaya mahkumlar. Ellerinde ekmek, ayaklarında hep pranga olacak onursuzların.

• Çok güzel bir filmdi

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Yooo daha izlemedim

0|0
    0|0
  • ja sicher

0|0
    0|0
  • Bence tırt mahsunun önceki filmleri daha güzeldi bence

0|0
    0|0
  • İzledim . Muhteşem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ahmet Kaya olayindan beri Mahsundan nefret ediyorum... Onun gibi ikiyuzlu bir insanin hicbiseyini izlemem...

0|0
    0|0
  • Kendi dalında harika filmdi duygusal ve gerçek bir öykü.. Ayrıca bana masal anlatma filmini izlemediysen öneririm müthiş bir film olmuş.

0|0
    0|0
  • Çok sıkıcıydı mantık hataları vardı.

0|0
    0|0
  • İzledim de gereksiz uzatılmış bir filmdi bence bazı noktalarda bunaldım yani ne gerek var dedim

0|0
    0|0
  • İzledim cok güzeldi...

0|0
    0|0
  • izledim, mükemmel bir film

0|0
    0|0
Yükleniyor...