Selam arkadaslar, bana birkactane onerebileceginiz kitaplar var mi? Yeni eski farketmez?

Bildigin kitap boyle ogumalıggg😁

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Nedir ilginizi çeken konu?

0|0
    0|0
  • HİÇ kimse sıradan değildir.

Çok güzel kitap okudukça hiç bitmemesini istedim lütfen oku

1|0
    0|1
  • Dallar Meyveye Durdu - Ahmet Günbay Yıldız
    Ahmet Günbay, Türkiye Yazarlar Birliği kurucusu ve aynı zamanda Timaş Yayınları'nın Sahibi.
    Nereden biliyorum bunları? Çünkü, bu yazarın kitaplarını okudukça, bir diğer kitabını merak eder oldum. Haliyle yazarı da araştırdım. Bence alanında çok başarılı bir yazar. Okuduğum kitaplarının arasından ilk önce bunu tavsiye ederim. Umarım senin tarzına uygun bir kitaptır.
    =)

0|0
    0|1
    • Politikayla mi ilgili bu kitaplar :) ?

• Kimi romanı aşktan, kimi romanı aile yaşantısından, kimi romanı ise gençlerin hayatından bahsediyor. Ama hepsinde dikkat ettiğim şey, gençlere hitap ederek, doğruyu yanlışı anlatmaya çalışmış (bana göre).

• Oğuz Atay - Tehlikeli Oyunlar

0|0
    0|1
  • Aziz Nesin. Sizin koyde eşek yok mu. Tam ogumaliggg. Çok eğlenceli. Metroda giderken 2 sayfa kitap okuyup yol boyunca gülerek gidiyordum bu kitabı okurken. Ilk kısım biraz romantik sonrası komedinin alasi

0|0
    0|1
  • into the wild

0|0
    0|0
  • İbn kayyım el cevziyye (rahimehullah) kalbin ilacı adlı kitabını öneririm

0|0
    0|1
  • "Eroin Güncesi" Kanat Güner, Kitabı'n basımı Durmuş durumda fakat bulursan okursan cidden hayata bakış açım değişir. Hayatın bütün keskinliği ve gerçekliği..

0|0
    0|1
  • george orwel - hayvan çiftliği ve 1984

0|0
    0|1
  • nasıl bir kitap istiyosun ask romanı istiyorsan canan tanın bütün eserleri güzel eroinle dans bir ayrı güzel :)

0|0
    0|1
  • Dean R. Koontz'un Kalbin Karanlık Irmakları

0|0
    0|1
  • Thives life mutlaka okumalısın

0|0
    0|1
  • Can Dündar - Abim Deniz

0|0
    0|1
  • Cehennem
    Melekler ve şeytanlar

0|0
    0|1
  • Hakan Günday- kinyas ve kayra, daha isimli kitaplar..

0|0
    0|0
  • Çile

0|0
    0|1
  • Britanya Yolu
    Sende Tanrıyı Gördüm

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...