İlham gelmiyor ne yapmalıyım?

olmuyor sanki bütün yeteneklerim kaybolmuş gibi aklıma ufak ezgiler dışında bir şey gelmiyo cümleler hel eksik anlamsız ne ifade ettigini kendi de bilmiyorum.ne yapmaliyim ilham gelmesi için

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı sorunu bende yaşıyordum ama bunu aştım galiba ve yeni bir kitaba başladım..
    http://www.wattpad.com/story/35468256 buda linki belki bakmak istersin ama. kendinde kayıplar oldugu için buna emin ol...

0|0
    0|0
    • Kendimde kayıplar oldugu icin mi? Anlamadım

• Baktım güzel görünüyor afyonlu musun

• evet afyonluyum

Erkekler Ne Diyor 12

• yukarda ne yazdın sen ya. hiçbişey anlaşılmıyor. sen ne tyazmaya ya da üretömeye çalışıyorsun şarkı sözümü şiirmi? olayın ne senin_?

0|0
    0|0
    • Şarkı sözü

• Siz de yaziyor musunuz şarkı sözü profesyonel olarak

• hayır çünkü çok basit geliyor sarkı sözü.. ayrıca nasıl paraya dönüştürülür ya da muhattabına ulaşır bilmediğim için yazmıyorum ama başarılı olduğumu biliyorum. ben roman ve senaryo yazıyorum. daha uzun ve karışık hikayeler yaratmayı seviyorum.

• İlham perisi Türkiye sınırları içine girdiğinde tecavüze uğrayıp öldürülmüştür.

0|1
    0|0
    • Tecavüz haberleriyle gündemde olan bir ülke haline geldik haklısın tabi. bu yazdığın da espri sınırları içinde sayılır (artik)

• Espiri değil ince bir sitem.

• ilham zorla gelmez. hiç beklemdiğin anda aklına bir melodi takılır, ona zamanla yeni melodiler eşlik eder ve bir bakmışsın tüm notalar yerli yerinde.

0|0
    0|0
  • tuvalete git en büyük ilhamlar orda gelmiştir bana :DTürkün Düşünce Odası

0|0
    0|0
  • Gizliciğim, zorlama kendini... İlham, aşk gibidir. Sen aradığında değil, o istediğinde gelir ;) Sıkma canını... Rahat ol ve kendini zorlama. Gelecektir ;)

0|0
    0|0
  • zamanla gelir.

0|0
    0|0
  • İyi fikirler kötü fikirlerden gelir. Ufak tefek dediğin ezgiler üstünde yoğunlaş iyi şeyler çıkar.

0|0
    0|0
  • Yardımcı olmak isterdim fakat benim ilham perilerim sürtük yardımcı olayım derken zarara sokarım. :O

0|0
    0|0
  • acun gibi yap -arak-

0|0
    0|0
  • buyrun ilham geldi ne lazımdı :)

0|0
    0|0
  • ilham yaz 2222 mesaj at

0|0
    0|0
  • Güzel şeyler düşün