En'leriniz arasında başlarda yer alan izlemeden ölme dediğiniz filmlerin isimlerini alabilir miyim?

Konu tercihen bilim kurgu. Ama başka konularda kesin izlemelisin dediklerinizi de alabilirim. Her çocuk özeldir, My name is Khan, Peekay, Akıl Oyunları, Zindan Adası, Yeşil Yol, Adalet, Jhon Wick, Leon vb. gibi filmeri geçin onları izlemeyen kalmadı zaten. İyi filmler bekliyorum, hadi bakalım..

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Presdestion izlemelsiin dogru yazmamis olabilirim adini birde daha ogun izledim yildizlararasi diye bir flim tavsiyem budur
    Birde i * origins var onuda izlemek istersen izle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bilimkurgu meraklısıysan uzayı seviyosun demektir. 2014 yapımı yıldızlararası filmini izle sonra gel buraya teşekkür et bana. hadi hanımkızım

1|0
    0|0
  • into the wild
    E. T
    Back to the future

1|0
    0|0
  • Esaretin Bedeli vardır heralde bide.

1|0
    0|0
  • Fight Club yüzyılın filmi bu filmin üstüne daha film izlemedim bu filmde emeği geçen herkezten Allah razi olsun filmi 7 inci kez izledim her izleyişimde bir ayrinti farkediyorum bitmeyen bir roman gibi

1|0
    0|0
  • Yeşil Yol,

1|0
    0|0
  • Ben efsaneyim. Yarinin sinirinda :)

1|0
    0|0
  • Ip Man mutlaka izle.

1|0
    0|0
  • Fight club

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• My name is Khan guzeldi bence de, bir de Yerdeki Yildizlar var bana ogretmenligi sevdirmisti. Sadece sen ve Ask tesaduflero sever (Turk dram, romantik), gerilim dersen Derin Kabus derim. Bilim kurgu aklima bir sey gelmedi. Aslinda film cok izlerim su an aklima hicbirsey gelmiyor )

1|0
    0|0
  • Makas eller

1|0
    0|0
Yükleniyor...