Haraketli yabancı şarkı önerileri neler?

çok tutulan haraketli yabancı şarkı önermenizi istiyorum... Müzik ile ilgilenenler lütfen cevap?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• tutan tutabilir. link

0|0
    0|0
  • Tam benlik bir soru hobi oalrak beatmakerlık yapıyorum ve muzık = ben. David guetta Feat Sia - she wolf, Mia - Monster ve Birthday massacre - Red star (bunlar rock), Rita Ora - R.I.P (Ft. Tinie Tempah) (Delta Heavy Remix) buda dubstep. beğenirsen daha tavsiyeler verebilirim :)

0|0
    0|0
  • izahınız eksik kalmış. isteğiniz enstrumantal eserlerle alakalı mı? yoksa sözlü mü? tuhaf oldu yorum. el-cevap: yazılı :)

0|0
    0|0
    • enstrumantal eserler tercihim.

• sadece enstrumantal müzik arşivim 600 gb tır. size geçici olması hasebiyle şu bilgiyi aktarayım.arama motoruna ( synethesizer spectacular ) yazın ve bu kelimelerin sizi götürdüğü yere gidip albümleri dinleyin. pişman olmayacaksınız.

• 0|0
    0|0
  • yam yam style

link

0|0
    0|0
  • Gangnam Style. Youtube kullanıcıları tarafından yakınlarda çok ilgi gören hareketli ve komik şarkı.

Bir sitede yer alan bilgiye göre: Youtube'a yüklenen videosu 13 Ekim 2012 tarihiyle 447,456,993 izlenme sayısına ulaştı. Denilmiş.

0|0
    0|0
  • zamanların en iyisi link link

0|0
    0|0
  • Doğuş-Naptın Gari

Birkaç saat oldu çıkalı öneririm. Halen etkisinden kurtulamadım :(

0|0
    0|0
  • usher scream , chris brown turn up the music ve don't wake me up , taio cruz hangover ve there she goes , florida whistle , jeniffer feat lopez florida goin in.

0|0
    0|0
  • Zamanında cok tutmuş <3 link</a>

0|0
    0|0
  • Skrillex - Kyoto muhteşemdir.

0|0
    0|0
  • I love dance...

0|0
    0|0
  • Levt hand cadillac sinan mercenks Bir dene ;)

0|0
    0|0
  • Call me maybe

0|0
    0|0
  • call me maybe

gangnam style :p

0|0
    0|0
  • Florida-Whistle

0|0
    0|0
  • PSY - gangnam style

0|0
    0|0
  • Children of bodom bütün şarkıları

0|0
    0|0
    • Soru sahibi arkadas. hızlı derken hangi türde hızlı ama onu da deseydin keşke ? rock ta da var hızlı , pop tada var, elektornik te de var, varda var.

ben sana zamanının en iyi lerinden bir elektonik dream tarzı bir örnek veriyim madem hoşuna gidicektir. robert miles - One & one link : link

• titanium

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ricky martin le mejor de mi vida eres tu nun remixini bul bence tabi tercihin ingilzceyse bilemicem..

0|0
    0|0
  • athillas thassos - yamyam style

0|0
    0|1
  • Michel Telo - Ai se eu te pego

Leo Rodriguez - Bara bara bere bere

0|0
    0|1
  • gangnam style sar başa dinle dur

0|0
    0|1