2023'de Yeraltı Kaynaklarımızı Kullanabilecez Peki Diğer Devlet Bunları Kullanmamıza İzin Verecek mi 2023'te 3. Dünya Savaşı Olması Mümkün mü?

2023'de Yeraltı Kaynaklarımızı Kullanabilecez Peki Diğer Devlet Bunları Kullanmamıza İzin Verecek mi 2023'te 3. Dünya Savaşı Olması Mümkün mü?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Oha yemin ederim 1 aydır bunu herkese anlatıyorum bu muhabbeti 3-4 senedir biliyorum ama aklıma 1 ay önce geldi burada da sorcaktım sen sordum hem yazım biçimimiz bile aynı ben miyim l*n yoksa sen?

0|0
    0|0
    • diyorum ki hep 2023'i dillendire dillendire biz anlatırken yabancı düşmanların eli armut mu toplayacak? Su uyur düşman uyumaz. Söyleceksen de 1 kere söyle oy toplamak için papağan gibi " Paralel , 2023 , bilmem ne deme " ( dedikleri her ne kadar doğru olsa da stratejisi yanlış bana göre )

• Bence 1 sene içinde küçük çaplı ama tehlikeli savaşlar çıkacak Türkiye harici. Türkiye hergün bu savaşı konuşacak Suriye'dne daha etkili. Balkanlarda ya da Kafkasya'da çıkar.

• Zaten şu an ortadoğu'nun sürekli karışık olması buna zemin hazırlıyor savaşın ilk başlaması ortadoğu'da işid tarzı terör örgütleriyle başlar sonrasında Amerika araya girer barışı sağlıyım diye türkiye'ye de füze atar ortadoğuya'da sonra 2-3 kulpas yapıp Türkiye'yi düşman eder ve yeni maddeler yeni antlaşmalar yeni kısıtlamalar gelir tabi o antlaşmalar gelene kadar kadın çocuk demeden ülkemizde birçok insan ölebilir Allah sonumuz hayır eylesin :/

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya ne 2023 ü kardeşim bor madenlerini şu an ıkarıyoruz biz zaten ama hammadde olarak yurtdışına satıyoruz yalan o antlaşma ayakları falan geçelim onları

0|0
    0|0
    • Gizli antlaşmalar var diyorlar

• Şu an o madenlerin hepsini kullanıyoruz. Ama gerizekalı gibi 5 e veriyoruz işlenmiş halini 10 a alıyoruz. Biz bu kafayla değil 2023 2100 te bile bir halt edemeyiz

• Ülkemiz çok cahil ve çok saf

• 2023 te lozan ın süresi mi bitiyor?

0|0
    0|0
Yükleniyor...