Hikaye kurgusu söyler misiniz?

Yazmaya merakım var ama konu bulmada zorlanıyorum. Uzun zamandır burada sizden konu bulmanızı isteyecektim ama yazmamıstım. Gecenlerde bikac kisi sorunca bende soruyum dedim. Bana akıcı olacak hikaye kurgusu bulur musunuz

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben roman yazıyorum istersen yardimci olurum :)

0|0
    0|0
    • Gercekten mi

• sevindim yazdığına :) benımkıde onaylanmış istersen gönderirim sana bu arada hikayenın içinde ol gelir yanı

• onaylanmış mı? gerçekten çok sevindim :) özelden mesaj attım bikaç sorum daha varda

Erkekler Ne Diyor 9

• Asil kiz/erkek ayna karsisinda kendini betimlerken bir yandanda ruh halini ve hayatindaki onemli olaylari sanki bir arkadasiyla muhabbet ediyomusta laf lafi acarmis gibi anlatir. Sonra tuvaletten cikinca yatakta daha 5 dk once öldürdüğü tek gecelik manitasi vardir. Ve burdan sonrasi senin hayalgucun. Benden bu kadar. Biraz polisiye oldu ama :/

0|0
    0|0
  • konu olarak define olabılır. defıne aramaya gıden grubun karsılastıgı engeller felan yurur gıdersn ordan :D

0|0
    0|0
  • soruyum değil sorayım olacaktı o.
    cezaevinde hükümlü birisini yazabilirsin. pişmanlıklarını, umutlarını vs... psikolojik bişeyler olsun biz de okuyalım

0|1
    0|0
  • Sana niye ilham vereyim , gider kendim yazarım

0|0
    0|0
  • Kitap yazmaya çalışan bir kadın var konu bulamıyor kızlar soruyora konu söylermisiniz diye soru soruyor cevap atan erkeklerden birine aşık oluyo konusuyolar tanısıyolar bir kaç sorun oluyor aralarında ve evleniyolar :) nasıl?

0|0
    0|0
  • Bir varmis bir yokmus bir essek varmis olmus. Son

0|0
    0|0
  • Ben uzun zamandir baslicaktim watpadda dd olmadi :) macera olucakti

0|0
    0|0
    • Konu bulsam hic beklemeden yazarım

• Zaman var yetenek pek olmasada idare edecek sekilde var konu yok 😃

• Konu macera konusu ama :d

• Bir başarı öyküsü yaz