Sizce Türk korku filmleri güzel oluyor mu?

Ya abi ben ne biliyim korkamiyorum daha aksine gülüyorum ya 😂😂😂 Ama yabancı filmlerde mutlaka korku unsuru buluyorum gülüp geçemiyorum onlarda nasıl bir çelişki bu 😂

0|0
9|23

En İyi Kız Görüşü

• bende hiç sevmiyorum gerçekten komik oluyorlar, gülmek için en güzel film korku filmleri :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• ve bütçe var ne güzel bir konu var senaryo desen güzel değil kamera çekimi güzel değil sanki amatör kamera ile çekilmiş hissi veriyor

kısacası türk korku filmleri korkutmuyor güldürüyor

1|0
    0|0
  • Ya abi ben ne biliyim korkamiyorum daha aksine gülüyorum ya :-) Ama yerli filmlerde mutlaka korku unsuru buluyorum gülüp geçemiyorum bizimle senin arandaki nasıl bir çelişki bu :D

0|0
    0|0
  • Türk filmleri daha korkutucu bize gore çünku bizim külturlerle onların kültüru başka

Mesela biz cinlerden korkuyoruz ama onlar hayaletten

Bizim cinlerimiz onlara saçma geliyo korkmayabilirler

Ama onların hayaletletleri de bize saçma geliyor olay bu..

Yani Türk korku filmleeinden korkuyorum ve kattiyen izlemem...

0|0
    0|1
    • Bende hiç korkmuyorum nedense 😂

• Olabilir ama gerçekte korkmuyorum ama izledimmi fena oluyorum anlamiyorum kendimi

• bizimkiler korku filmi yapamıyorlar ki allahın malları korku filmi deyince sanki illa cinlerden perilerden olacakmış gibi benimsiyorlar

0|1
    0|0
    • Aynen sürekli aynı döngü bir süre sonra komedi filmi yerine türk korku filmi izler oldum 😂

• harcadıkları paralara yazık millet komedi diye izliyor.

0|1
    0|0
  • bence hiç güzel olmuyor, yapay duruyor korku sahneleri.

0|1
    0|0
  • bizde illa cin peri oluyo. Eyvallah da yabincilarinki de bizden berbat ya psikopat bir katil ya da zombi
    zombi nedir l*n .. bu yüzden yabancı yerine türk tercih ederim hepsi değil tabiki ama Alper mestci ya da hasan karacadagin filmler i fena değil..

0|0
    0|0
    • Onlarda çeşit bol ışte 👍

• Nerde çokluk orda bokluk demişler olası bir cin vakasiyla karşı karşıya kalsan durup kahkami atcan altına sicarsin

• tamamıyla vasat

0|1
    0|0
  • Bu site de gelmis gecmis en sacma sapan sorulacak sorulardan bir tanesi sorulmus ya inanamiyorum :/

0|0
    0|0
  • Çok komik oluyor. Komedi niyetine bile izlemem. O derece berbat çekiyorlar yeteneksizler!

0|0
    0|0
  • korku filminin yabancısıda yerliside iyi değil konu yok bikere :) hikaye olucak konu olucak film dendiğinde

0|0
    0|0
    • Ya yabancılarda korku unsuru var bence ben korkabiliyorum ama türklerde hiç yok 👍

• bilmem ben yabancıda yerlide izlemiyoru bir tek koleksiyoncu ile teksas katliamı biraz hoşuma gitti gerisi vasat

• Olmuyor

0|0
    0|0
  • Yapamıyorlar ya :))

0|0
    0|0
  • biz gerçekte yaşanan olayları daha iyi oynuyoruz.

0|0
    0|0
  • ben bir tane korku filminde kısa bir rol almıştım ve o film öyle zorluklarla öyle stresle çekiliyor ki ve karşılığında izleyiciler gülüyorsa emeğe yazık diyelim

0|0
    0|0
    • Emeğe gulmuyoruz. Ki korkutamiyolar

• üzücü tarafta bu ya 4 günde bir sahneyi zor çekiyoruz ama yeteri kadar beceri elde edilmiyor (2003 okul )

• yabancı veya türk korktuğum korku filmi bulamadım

0|0
    0|0
  • Hintlilerde aksiyon filmi bizde korku filmi

0|0
    0|0
  • Bağır cagirdan Baska birsey yok.

0|0
    0|0
  • Trajedi komik.

0|0
    0|0
  • ürkütücü oluyorda bizkonuyu biliyoruz ondan yoksa 5 para etme hiç biri :))

0|0
    0|0
  • Berbatt... Haftaya cuma Teksas Katliamı vizyona giriyor 4 gözle onu bekliyorum ;)

0|0
    0|0
  • bizimkilerin aksiyon filimleri bile şeye (...) göre filim çekiyorlar ondandır.

0|0
    0|0
  • Yabancı da da gülüyom yerlide de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bizim türkler korkuyu yapamıyor nedense, tek beğendiğim korku filmi musallat
    onun harici oyuncular vs çok yapmacık geliyo bana

0|0
    0|0
    • Aynen yaa sıkıntılı bizim korku filmleri komik oluyorlar 😋

• Sacma sapan ani hareket ve sesten baska bisey yok

0|1
    0|0
  • ben hepsine gülüyorum

0|1
    0|0
  • Türklerin korku filmi çoğunlukla komedi oluyor ama Musallat 1 korkunçtu

0|1
    0|0
    • Aynen bende 1 de korktum sonrası fiyasko idi 😂

• musallat 1 korkunçtu aynen ben 1 hafta kadar etkisinde kalmıştım ama 12 13 yaşındayken falan izlemiştim onu , şimdi korku filmlerinin çoğu fiyasko geliyor bana

• Komedi oluyor onlar daha çok

0|1
    0|0
  • Cinler olunca korkuyorum.

0|0
    0|1
  • komedi daha çok :)

0|0
    0|0
  • Bence iyi filmler var

0|0
    0|1