Kızlar arabesk müzik dinleyen tesbihle dolaşan erkeklere neden farklı bakarlar?

Daha doğrusu bakmazlar diyeyim, böyle insanlara kızlar çok uzaktır, hani ıyy arabesk mi ya da tesbihlilere kıro denmesi.. Bu sonuçlara nasıl varıyorsunuz kızlar merak ediyorum?

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ben müslüm babayı dinler, tespihimi çeker ve yumurta topuk kösele ayakkabıyla, beyaz çorabimla gezerim. Kızlar bana hiç farklı bakmazlar ki!

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• o tipler hayatı tespih yapmış canları isterse sallıyo canları isterse çekiyor işte... onlarda ben küçük dağları yarattım havası görüyorum, ondan da hoşlanmıyorum...

1|0
    0|0
  • Evet tesbih sallaya sallaya dolaşan erkekler geçekten de çok itici ve komik görünüyolar. Ama arabeske aynı bakış açısıyla bakmıyorum. Sonuçta arabesk bir zamanlar benim de dert ortağımdı. Ha artık dinlemiyorum. Ama eğer zor durumda kalırsam yine arkadaşlığına sığınabilirim yani...

1|0
    0|0
    • her erkek tesbihi zibidi gibi sallamaz ama bazı tesbih sallanmaz zaten ama bazı zibidiler ağa gibi görünmek için yapar bunu =)ama bu mallar yüzünden tüm tesbih tutkunlarının suçu ne ?onu merak ediyorum

• o zaman dünyadaki herşeyi yakalım herşeyin kurusu var nede olsa

• Kimin ne düşündüğünü takma olsun bitsin...

• yani tarz meselesi tabi. ben hoşlanmam şahsen. pis bi görünümleri var..

1|0
    0|0
    • pis derken ?nasıl yani

• tüm tesbih sallayanlar böyledir ter kokar pisliktir diyorsun yani ?

• yok hepsi bir araya gelince insanın aklına ilk bunlar geliyor diyorum

• Bu tipte bir erkek gördüğümde gözlerine bakarım. Gözleri bende nefret hissi uyandırırsa uzaklaşırım. Eğer merhamet ve sevgi hisleri ile bakıyorsa severim.

0|0
    0|0
  • Psikopat bi tipleri oluyo çünkü :))

1|0
    0|0
  • Serseri oluyolar biraz saaannkii :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• tespih sallanmasına alerjim var ibadet dışında tespih çekilmesine karşıyım bana çok iyici gelir

bir kere otobüs yolculuğunda elinde tespihi ile uyuyan bir adam vardı ilk molada tespihini koparmıştım ayakkabılarını da mola yerindeki çöpe bırakmıştım.

Allah'ın odunu uyandığında ayakkabılarını ve tespihini sormuştu görmedim sen kaç saattir uyuyorsun demiştim

ama pişman değilim

hem tespihli

ter kokulu

horlayan

ve uyurken ayakkabısını çıkaran

taş devrinden kalma kalastan yontma insan kılıklı ayı yavrusuna yaptıklarım az bile

1|0
    0|0
Yükleniyor...