Sırplar hakkında ne düşünüyorsunuz?

herkes tarafından sorun çıkartan diye görülen bu ırk hakkında ne düşünüyorsunuz.zaten sirolar iki tane dostlarının olduğunu savunuyolar.tanrı ve yunanlar :DD türklerden nefret ettikleri söyleniyor.kosova savaşını da bizim çıkarttığımızı iddia ediyorlarmış.

not:sırpları seviyorum. çünkü her alanda başarılılar.boşnakları ve diğerlerini katletmiş olmalarından dolayı bir kin de yok da değil.ama abartılıyor gibi...

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• İnsanları ırk olarak değil insan olarak kategori ediyorum...

Benim için dil,din,ırk, renk, cinsiyet değil; 'insan' ve 'insan görünümlü nesne' olarak ayrılıyor insanlar kendi içlerinde...

0|0
    0|0
  • Boşnakları katletmeleri abartı mı? Lütfen bir araştır.

0|0
    0|1
  • Allah onları kötü olduklarından dolayı taş yapmış

0|0
    0|0
  • Sırp olduklarını.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• siyasi literatür' de sırplar için kullanılan bir laf vardır '' dünyadaki her ırkın başarılı olduğu bir yan vardır sırpların başarılı olduğu alan ise katilliktir '' dikkat edersen dünyanın bütün tetikçileri hep sırptır ister mafya tetikçisi olsun ister devlet bir ara italyan mafyası çok kullanırdı sırp tetikçileri ama yinede yaptıkları onca yanlışa rağmen ırkçı bir kafayla bakmıyorum sırplara

0|0
    1|1
  • Turk dizileri Srbistanda cok izleniliyor diye biliyorum. Bizden nefret etseler niye bizim dizilerimizi izlesinler?

0|0
    0|1
  • güzel kızları var vesselam

0|0
    0|1
  • İsrail bir, Avrupa ve ABD ikinci sırada gelir nefretimde. Hiçbir ülkenin hayranlığını gütmüyorum. Özellikle batı toplumlarının.

0|0
    1|1
    • benim de ilk sıramda rumlar araplar(hepsi değil) ermeniler var.

• Irklara özel bir husumetim yoktur.Ancak pekte sevdiğim söylenemez.

0|0
    0|1
  • bir sırp filmi'ni izle diyorum

0|0
    0|1
Yükleniyor...