Kitap kurgusu hakkında yardım?

Arkadaşlar ben bir kitap yazıyorum kitaptaki kız hiç aile sevgisigörmemiş yıllardır kendi başına yaşayan biri kitabın başı ve sonunu kurguladım ortasına dair de aklımda bir şeyler var ama askiyonlu heyecanlı bir olay yazmam lazım polisiye bir şeyler katmam gerek anlayacağınız sizce nasıl bir olay olabilir?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir sürü şey olabilir. Bu veriler yeterli değil. Daha fazla bilgi vermen gerekiyor

0|0
    0|0
    • Kız evlilik dışı bir ilişkiden dünyaya geliyor babasının başka bir ailesi var annesi ise sevgilisiyle birlikte Amerika'ya yerleşiyor. Kızını hiç arayıp sormuyor ki annesinin akli dengesi pek yerinde değil zaten. Kız üniversiteyi kazanınca hiç bilmediği babaannesinin yanına yerleşiyor ve bir anda kendini çok kalabalık bir ailenin içinde buluyor. Bir gün barın önünde tacize uğrayacağı sırada bir erkek onu kurtarıyor yani aslında bu ikisi birbirine aşık olacak bu kişi soğuk ve hayatında sorunları olan biri olacak. İstiyorum ki kitap sadece aşkla sınırı kalmasın heyecanlı bir şeyler olsun ve bu ikisinin önünde engeller olmalı birlikte olmaları için. Aklımda bir şeyler olsa da tam kafamda oturtamıyorum

• Evet boyle bir seyler yazacagim artik tesekkur ederim yardimci oldugun iciin

• daha bir sürü şey geliyo aklıma ya rica ederm :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...