İzmit'te en ucuz kitabı nereden alabilirim?

Üniversite öğrencisiyim.Hocaların almamızı istedikleri kitapları en ucuz şekilde temin etmek istiyorum. İzmit'te en ucuz 2.el kitabı nereden bulabilirim? Copy Center'dan daha ucuz :)

Güncellemeler:
İzmit'te "Konak'ın orada" diye bir yer varmış, kitaplar 5 TL'den başlıyormuş.Tarif edebilecek olan tarif ederse sevinirim..Konak bir cadde, sokak adı falan mı?

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tarif ettikleri yer soydan konaktır izmitim tam merkezimde belsa plaza'yı bul onun arka tarafından istanbul yönünde bir pasaş var konak onun tam altında kalıyor o pasalda ktapcılar var ve asla üninin yanındaki kitaocılardan alma ve demiryolu caddesindeki ünlü kitapcılara gitme dedigim yerin dışında ucuz yer bulamassın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir gün seni götürürüm o kitap cennetine...

1|0
    0|0
  • sanat sokağının orası !

1|0
    0|0
  • var öyle biyer ama /kitapyurdu daha ıyı olyr hem kapına kadar gelyor hemde ucuz:)

1|0
    0|0
    • Bakıyorum şu an :)

• Güzelmiş o zaman :)

• 2. el kitap satan yerlerde bulursun

0|0
    0|0
  • Istanbul yakın kadıköye gec eminönüne git oralardan bulabılırsın ucuz kıtaplar.

0|0
    1|0
    • İzmit dedim.

• evet o yürüyüş yolu varya orası eski tren yolu. Ben sana net öğreneyimde sana cevap vereyim arzu edersen kuzenıme sormam gereklı

• Çok sevinirim, teşekkürler..

• sana pendik yakın sayılır bakabilirsin pendiğe yardım edebilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bnde izmitte okuyorum belsadan alabilirsin ama istanbula çok yakın sonucta akmara gtme ihtimalin vrsa ordan al derim bn ben öyle yaptım gerçi oraya yol parası vericeğine belsadan al arkaadaşım bn istnbulda oturuyorm aynı zmnd o yuzden akmardn aldm

0|0
    0|0
  • Konak denen yer İzmit'teki Belsa Plaza'nın arkasındaki hastanedir. Orda ikinci el kitapçılar var, Belsa'nın da içinde üst katlarda bir kaç tane kitapçı var. Bir tanesi Fırat kitabeviydi galiba.
    Sanat sokağının orda bir pasaj var, içinde ikinci el kitapçılar var, dışardan gözükmez, baya içinde, sanat sokağında ikinci el kitapçı sor, gösterirler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...