Oyunculuga nasıl başlayabilirim?

Merhabalar benim en büyük hayalim ünlü olmak fakat şuanlik hiç tecrubem yok ve Sosyal ortamla pek takilmam Tek takılır insanım yani sizce hayallerime nasil ulaşabilirim? ??

Güncellemeler:
Merhabalar benim en büyük hayalim ünlü Oyuncu olmak fakat şuanlik hiç tecrubem yok ve Sosyal ortamla pek takilmam Tek takılır insanım yani sizce hayallerime nasil ulaşabilirim? ?
Şikayet

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ajanslara internet üzerindeN başvuru yap kabul edilir sen onlar seni arıyorlar ve çekimlere gidiyorsun sonrası'nda biraz şansın var ise oyuncu olabilirsin

0|1
    0|0
    • Yorumunuz beni mutlu etti fakat benim tecrübem yok nasıl eğitim alabilirim? ?

• Bu arada Antalya da oturuyorum buralarda pek FILM çekilmiyor arada sırada İstanbul da olsaydım çekilen diziler için küçük ysslarimda bile Figüranlik yapmak için ajans a kayıt olurdum

• Antalyadada var cast ajansları ve oralardada film dizi cekiliyor yakın illerde falan sen başvurunü yap önce

Kızlar Ne Diyor 1

• Boşuna heveslenme derim. Bende oyunculuğu denedim bir suru insanlarla tanıştım setlere gittim ben en sonunda Vazgeçtim hala oyunculuk yapan insanlar var cevremde ve onlarda artık bundan hic memnun değiller. Çünkü herşey o kadar basit değil. 5 kuruşa köpek gibi çalışıp herkese canım cicim demek zorundasın.

0|0
    0|0
    • 14 Yaşımdan beri hayalim oyuncu olmakti hayallerimi yarı yolda bırakmak istemiyorum Ve para için yapmak değil amacım

• Tamam benimde ilkokul 7. Sınıftan beri hayalimdi :) madem para içinde yapmak istemiyorsun o zaman tiyatro ile başla. Beni takip et buradan ben sana mesajda herşeyi anlatırım bu yollardan bende geçtim çünkü :)

• Kardeşim sana mesaj attım bakabilirsin

Erkekler Ne Diyor 2

• Ajanslar para tuzağı kardeş biraz para yaptırman gerekiyo ki biyerlere gelebilesin ajans tecrübem var ordan biliyorum

0|0
    0|0
  • oynayarak

0|0
    0|0
Yükleniyor...