Kapat

Ne sıklıkla belgesel izlersiniz?

Tv de bana anlamlı gelen güzel programlar sınırlı olduğu için çoğu zaman belgesel izlemeyi tercih ederim .En sevdiklerim de hayvan ve seyahat belgeselleridir .Peki siz belgeselleri ne sıklıkla izlersiniz?

Ve en çok hangi tür belgeselleri izlemeyi tercih ediyorsunuz?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• her gün discovery national geographic eğlence programlarını aratmıyacak kalitede işler yapıyorlar favorilerim

american choppers

köpeklere fısıldayan adam

mit avcıları

fırtına avcıları

gold rush madenciler

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Vakit buldukça izlerim. O an TV'de yoksa internetten bulup izlerim. Genelde hayvanlarla ilgili olanları izliyorum ancak suç örgütlerini araştıran belgeseller de hoşuma gidiyor.

1|0
    0|0
  • Haftada 5-6 defa izlerim.Genelliklede Ntv'deki ve Trt Haberdeki belgeselleri izlerim.Çoğunlukla bilimsel belgeselleri izlerim.Sırf Discovery Channel için Digitürk bağlatmayı bile düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Sık sık izlerim. Genelde safari belgeselleri ve gezi belgesellerini tercih ediyorum.

Uçuşla (Uçak) ilgili belgesellere de hayır demem.

1|0
    0|0
  • haftada 2 veya 3 kez,favorim gezi belgesellleri aynı zamanda hayvan belgesellerini çok severim büyük kedileri mesele :)

1|0
    0|0
  • hergün her gece diyebilirim behzat ç bu sezon yeni tatvermeye başladı birde işler güleri izliyorum sonrası hep belgesel

1|0
    0|0
  • Rasladıkça ama dün sabah beşte izlediğim var deve kuşları manitayı düşürmek için şekilden şekile giriyor bizden zor işleri.

1|0
    0|0
  • her an...ev hayvanat bahçesine döndü...onlara o kadar çok alıştım ki hayvanlara haşerelere artık kızamadığım gibi yuva yapmalarına da yardımcı oluyorum :))

1|0
    0|0
  • gece izlerim

1|0
    0|0
  • Timsahların cinsel yaşamı beslenmesi yaşam alanları vs.. konularıyla ilgili oldukça sağlam bilgilerim var.. Nat-geo sağolsun.. Severim..

0|0
    0|0
  • Denk geldikçe :)

0|0
    0|0
  • Thomson ceylanlarıyla aslanlar arasındaki ilişkiler seve seve seyrediyouz zaten :D

0|0
    0|0
  • haftasonları tv'de oluyor

0|0
    0|1
  • geceleri izliorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• eşimden dolayı hiç hoşuma gitmesede hemen hemen her gün izlmek zorundsa kalıyorum.s

1|0
    0|0
  • Hiç sevmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...