Nasılım demiyorum... şiirim nasıl olmuş diyorum?

ben seni ayaz geceler de sevdim düşünürken seni içim titreyerek.. gözlerimin bugusuyla.. denizdeki yakomoza bakarak sevdim.. bahar geldi.. çiçek açan agaclara bakarak sevdim kırlangıçların ötüşünde, çiseleyen bahar yagmuru damlalarında ıslanarak sevdim.. yaz geldi.. ortalıgı kavuran güneşin altında soguk terler atarken sevdim.. yaz gecelerinde aynı yıldız altında ben seni, sen mehtabi izlerken sevdim.. haberin bile olmadan usulca sessizce kırmadan dökmeden adam gibi sevdim.. cama vuran ayışıgındaki yüzüne bakarak göz bebeklerinde kaybolurcasına sevdim.. okyanus ortasında sürüklenen sandal gibi kendimi kaybedercesine sevdim.. şehrin kalabalıgında insan çıglıklarında herkes bir telaşın peşindeyken bense seni sevmenin telaşını sevdim her güneşin doguşunda her güneşin batışında senle yatıp senle uyanmayı sevdim yürüyüşünü duruşunu mavi bakışlarını sana olan içimdeki o duygu selini sevdim vazgeçecek kadar degil vazgeçemicek kadar senin olan neyin varsa onu sevdim bildiklerimi de bilmediklerimi de tarifi mümkün olmayan bir aşkla sevdim.. sevdim de sevdim sadece seni sevdim çünkü; sadece sana aşıgım, sadece seni seviyorum.. degerlendirin yaticam artık..

• 10 üzerinden 9
    67% (4)20% (2)38% (6)Oy Ver
  • 10 üzerinden 8
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 10 üzerinden 7
    0% (0)20% (2)12% (2)Oy Ver
  • 6 ve altı
    33% (2)60% (6)50% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eline yüreğine sağlık

0|1
    0|0
    • eyvallah.. sevene de sevmeyene de...

Kızlar Ne Diyor 4

• 6 ...

0|1
    0|0
  • Düz yazı şeklinde olmasaydı iyiydi :))

0|1
    0|0
    • gece sabaha karşı olunca böyle olabiliyo..:)

• Walla ne yalan söyleyeyim saatine hiç bakmamışım :))

• 10 üzerinden 9 neden 10 değil dersen enter yapmadığın için gözlerim ağrıdı o yüzden 1 puancık kırdım

0|1
    0|0
    • gece sabaha karşı olunca böyle olabiliyo..:)

• Yazı şeklinden dolayı 4 dedim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• enter tuşun bozuk sanırım...

0|0
    0|0
  • Şiir olmamış bu düzyazı olmuş ama güzel yazmışsınız

0|0
    0|0
  • 6 ve altı

0|0
    0|0
  • Şiir değil roman olmuş bu

0|0
    0|0
    • allah belasını versin dicem.. düz yazı gibi çıkartmış.. :)

• biraz daha çalışmalısın şair ruhun fazla iyi değil :D

0|0
    0|0
  • 2 puan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...