Wattpad kullanan?

Wattpad kullanan var mı arkadaşlar ? Yazdıklarımin okunup yorum yapilmasini istiyorum . Baskasinin gozunden iyi ya da kotu elestirileri almak istiyorum leyla vazgeçti

Güncellemeler:
Ilgilenmiyorsaniz neden kendinizi gostermek icin yorum yapiyorsunuz anlamiyorum. Zorunda degilsiniz arkadaslar. Sizi mecburi de bırakmadım. Biraz saygı lütfen.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• son yazını okudum çok güzel bir yazım dilin var kendini geliştirdikçe çok güzel şeyler başaracağına eminim böyle devam genç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• zorunda mıyız

0|0
    0|0
  • o ne la

0|0
    0|0
  • Ben kullanıyorum.
    Ama okumam için önce beğenmem lazım.
    Beğenmezsem okumam

0|0
    0|0
    • bir bakarsın begenmezsen de yorumlarıni almak isterim

• Benimki olaylar ve sıra sıra ilerleyen bir hikaye degil o yuzden nereye baglanıcak bilmiyorum. 16 yasim da yaşamamam gereken bir cok aile problemi yasadım ve ustune 17 yasımda aşık oldum ve aşkımi da ayrılıgimi da yasayamadan bitmisti hikayem. O zamandan beri yazıyorum. Bir kitleye hitap etmek icin de yazmadım bu gune kadar. Yasadiklarmj dusunduklerimi yazmak istedim her zaman. Yazdığım bütün defterleri kağitları toplasan 3 4 kitap cıkıcak derecede coklar. Ben onları tekrar okuyup düzenlemeler yapıyazıyorum wattpade. Tesekkur ederim okudugun icin.

• Önemli değil. Bazen insan uzaklaşmak içinde yazmak ister.
      Belli bir kitleye hitap etmiyorsun ama zaten yazdıklarından yaşadıkların az çok belli oluyor.
      hikayelerin sıra sıra olmasada bir sıraya koymaya çalış. En azından ya bir olay örgün olsun.
      Ya da tamamen birbirinden bağımsız sayfalardan oluşsun. Hangi seçeneği yapmak istediğin sana kalmış ama 2 sini karıştırırsan bu sefer okuyucularda kopukluklar olur.
      Dediğim gibi hikayenin nereye varcağını merak ediyorum beklicem bakalım.

• Wattpad dandik ben direk kitap yazıp bastıracağım matbaada :)

0|0
    0|0
  • herkes bişeyler istiyor ama olmuyor işte

0|0
    0|0
  • Malesef

0|0
    0|0
  • Var senin

0|0
    0|0
  • ben kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Okuyamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• http://www.wattpad.com/myworks/41349357-mutlu-son

yetişkin içeriklidir. okuyup voteler misiniz?

karşılıklı..

0|0
    0|0
  • o ne ya?

0|0
    0|0
    • Wattpad kitap yazabildigin ya da diger üyelerin yazdığı kitapları okuyabildiğin bir site. Ben kitap yazmıyorum. Uzun zamandır yazdıklarımı bir kagıtlarda biriktirmistim smdi onlar sosyal bir ortama tasıyorum ve okuyanların yorumlarıni merak ediyorum sadece.

• Takip ettigin kisilerle msjlasabiliyorsun. Herkes görebiliyor yazdıklarımı.

• Hı anladım sağol. :)

Yükleniyor...