"Ertugrul dirilis" dizisini izleyenler?

Ben cok hayranlikla izliyorum cok karekterli bir dizi toplumuzunda izlemesini siddetle tavsiye ederim bu benim ilk sorum bu arada

Güncellemeler:
Dizi izleyelenler nedeler :)) ?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle izlenilmeli. Televizyon öyle bir hal aldı ki medcezirler, küçük sırlar falan ancak çocuklarımızın, kardeşlerimizin yozlaşmasına neden oluyor. biraz ecdadlarını hatırlamaya ihtiyaçları vardı. muhteşem yüzyılı saymıyorum tabii ki. en iyi dizileri de trt1 yapıyor zaten.

0|2
    0|0
    • Gorusunuz cok dogru o mutesem yuz yil fan tam bir fiyasko veya diger diziler hani ask dizisi felan desen oda bir destansi olmasi yasanmasi gerekti gibi trt gayet basarili buluyorum.

• eig için teşekkürler :)

• Rica ederim nedemek :)

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• bir bölümü içinde reklamla seyredip,
    diğer bölüm için bir hafta bekleyemiyorum...

beğenen sayısı çok,
    biraz biriksin diye bekliyorum.
    adsl yok bulunduğum yerde,
    fırsat olduğunda komple izleyeceğim...

0|1
    0|0
    • Bende simdi indirdim telivizyonumuz yok malum enguzeli yapiyosun reklamsiz daha iyi

• Tv izlmemem ben.
    Ama bu diziyi bir iki bölüm izledim, sevdim, her hafta izlemeye çalışıyorum.
    Gayet başarılı bir çalışma.

0|1
    0|0
  • Tarihte dizi yapilacak cok karekter var yani isabetli secim olmus kendi tarihimizi izlemek iyidir ;) kore dizilerini hayranlikla izliyordum ben adamlara bak tsrihlerini yapip satiyorlar
    Bizde yapalim yuzdeyuz tarihi yapamazsin ancak kurgularsin

0|1
    0|0
    • Evett bencedee

• Ayni dusunceler icerisindeyiz amarikan holivudu hep hayali karekter biz boyle bir ortam kursak eminim birinci siraya gecer tumdunyaya ata kim gosterdik dusunuyorum.

• Özellikle dövüş sahneleri çok güzel. Senaryosu, oyuncuları harika. Bazı efektleri çok amatörce ama göze carpmayan seyler.
    En kötü yanı kan. Kılıçlar da veya yerde falan hiç kan olmuyor. Tabii bu dizi yapımcılarının değil, rtük ün suçu. Verin iznide bol kanlı sahneler izleyelim, yemin ediyorum kan olmayınca gerçeklik çok azalıyor ya.

0|0
    0|0
    • Hehe anliyorum hani diyor ya suleyman sah biz kilicimizin gog girip kizil cikmasini severiz haklisin guzel bir anlatim oldu.

• Guzel dizii bennizlemiyirumm genel olarakk dizii islemiyorumdaa yoksa ertugrull guzell hg bu aradaa

0|1
    0|0
    • Hic huyu. Degildir dizi ama bu cok baska bisey abi gercekten deger tavsiye ederm sogolasin

• Biliyorumm guzel oldugunu netten iki uc bolumunu seyrettimm ama ben dizi izlerken sikiliyorumm ondan seyretmiyorumm yoksa cok guzell ve lazim olan bir seyy

• Bu tip dizilere karşıyım ben ya.

0|0
    0|0
    • O neden

• Bilmiyorum ya. O karakterleri canlandırıyolar falan. Manevi önder niteliğindeler bana göre. Kişisel yani.

• Evet benim de tek izlediğim dizi

0|0
    0|0
  • ben izlemedim

0|0
    0|0
    • 14 bolum oynadi tavsiye ederim kim oldumuzu bize anlatan bir dizi osman beyimiz babasi ertugrul osmli olmadan oceki kayi boyumuz

Yükleniyor...