Justin'in yeni müziğini dinlediniz mi ?

Dinlemediyseniz sakın dinlemeyin.

justin yine 3 günde 20 milyonu gördü deli ediyo bu çocuk beni ne şarkı var ne ses havuz başı partisinde çekilen açık saçık bir klip 20 milyon izleniyo görüşleriniz neler ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• :)))) İnsanlar onu izleyerek m*allık yapıyorsa justin in suçu ne ki? .))

0|0
    0|0
    • o işin keyfinde zaten karı kız içinde eğleniyo

• Çocuğun daha bıyığı bitmeden karı kız arasında hoplayıp zıplıyor resmen harcıyorlar, küçücük yaşta milli yaptılar çocuğu. Geleceğimizin çocklarına kötü örnek...

• Bebek o daha bebek.. ;)

1|0
    0|0
  • Tamam ilgi alanım değil ama ne dersek diyelim çocuk parayı götürüyor mu? Gayet de götürüyor. Ee biz konuşunca bir şey değişiyor mu? Hayır değişmiyor. O zaman boşveeer :D

0|0
    0|0
    • benim içime oturuyor onun götürdüğü paralar gelsinde matematik olimpiyatlarında kapışalım onunla görsün boyunu ölçüsünü boyuda kısa zaten :D

• 155 falanım herhalde net de bilmiyorum ne yalan söyleyim :/

• normalsin sen kızda önemli değil zaten boy erkekte önemli. kısa kızlar daha sevimli oluyo uzunlara göre

• haha başlığına yarıldım. merak da etmedim değil yeni şarkısını. du bi bakim. iyi ki hatırlattın.

1|0
    0|0
  • herkez atlıyo zıplıyo çok hızlı çekilmiş daha yavaş olsaydı güzel olurdu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Birkaç yıl sonra otel odasında aşırı dozdan geberip gider kafasını kullanmazsa.

0|0
    0|0
  • Justinin yeni müziğini dinledinizimi ?dinlemediyseniz sakın dinlemeyin.

Dinlemediyseniz sakın dinlemeyin kısmı güldürdü beni :D:D beter olsun cücük justin :D millet şaklabanlık yaparak dünyanın parasını kazanıyor ne saçma sapan bi durum yahu :)

0|0
    0|0
    • aynen birader suikast falanmı düzenlese cücük justine

Yükleniyor...