Japonya'daki Tsunami faciası Marmara Denizi'nde yaşanır mı sizce?

Bu konuda uzmanlar değişik şeyler söylüyorlar. Kimisi Japonya tsunami'si kadar büyük olmasa da Marmara Denizi'nde tsunami tehlikesi var ve Istanbul Kadıköy-Pendik hattı tehlikede diyorlar. Kimisi de Marmara Denizi'nin tsunami için küçük olduğunu söylüyor. Benim anladığım bu iki görüş arasında uzmanlar. Siz neler biliyorsunuz bu Marmara'daki Tsunami konusunda?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• o kadar büyük olmaz bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Japonyada'ki kadar büyük olacağını sanmıyorum,olmasın da...Çok korkunçtu.Binlerce insan ne olduğunu anlayamadan ölümle hayat arasında gidip geldi.Ve ölüm galip geldi.Allah düşmanımı boğularak ve yanarak ölmekten kurtarsın.

0|0
    0|0
    • Dusmanina dua eden tek milletiz :)

• Düşmanına beddua et et de en kötü insan bile bu şekilde bir ölümü haketmez diye düşünüyorum...

Erkekler Ne Diyor 4

• uzmanlar marmarada bu boyutta bir tsunami olmayacağını söylüyor. gerçi bizde asıl facia konutlarda olacağı için tsunamiye gerek kalmayacak

1|0
    0|0
  • Şimdi her deprep sonrası olan şeyler belli bizi tetikler mi, ne etkisi olur gibi hep aynı. Adını dahi duymadığımız deprem profesörleri türüyor.

Marmara denizi tsunami için küçük ama tsunami olmasa bile bir kaç metre büyüklüğünde dalgalar oluşur.

İstanbul 7 tepe yani sadece kıyı kesimlerini etkiler ve sağlam yapıların pek zarar göreceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • ALLAH korusun

0|0
    0|0
  • 10 da3 oranında belki yaşanır.Ama istanbula bu bile yeter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...