Bugün Fox izliyo muyuz :D?

Bugün saat 20:00'da Fox'da Pi'nin Yaşamı filmini izliyo muyuz :D Bence izleyelim :)

Bugün Fox izliyo muyuz :D ?
Filmde Irfan Khan'da varmış sanırım :D

@Pireneler

Güncellemeler:
Film tahmin ettiğim gibi çok güzeldi ve sürükleyiciydi :) Tavsiye edilir :D

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• izledim bu filmi, çok da beğenmedim açıkçası.

1|1
    1|0
    • Peki neden beğenmedin, yani ne tarafını :)

• Seneler önce izlemiştim ama yarım gibi ayrıca aradığım film değil :/

• Bakalım nasılmış :D

• izlemiştim bunu pek begenmedim

1|0
    0|0
  • vakti olan ızler tabi

1|0
    0|0
  • afedersin filmde tam olarak ne anlatılıyor? güzel bir film mi? izlesem sıkılır mıyım?

1|0
    0|0
    • Ben de daha izlemedim ama bol animasyonlu bir film sanırım ve başladıı :D

• saçma bişeye benziyor.

1|0
    0|0
    • İşte bu önyargılar yüzünden Bollywood tanınmıyor :D Henüz ben de izlemedim ama izleyip yorum yapma hakkına sahip olmak için önyargısız olmam lazım ki öyleyim :D

• Tv izlemiyorum ben ya :D

2|0
    0|0
  • Bende etkilenmiştim, izlerim yine.

1|0
    0|0
  • ama pınar karşıyaka vs gran canaria basketbol çeyrek final maçıda var

1|0
    0|0
  • 3 d izlemeni tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Farklı ve renkleri canlı bir film seyredicem. Daha önce bilgisayardan indirip seyretmiştim.

1|0
    0|0
  • Belki

1|0
    0|0
  • evet izledik ailecek

1|0
    0|0
  • Daha önce izledim

1|0
    0|0
    • Hmm zamanın varsa yine izlemeni tavsiye ederim :D

• Aksiyon olsun :)

• Hmm o zaman;
      Ra. One, Don 1 ve Don 2, One 2 Ka 4, Chennai Express (Aşk Treni) filmlerini önereyim. Diğer türlerden olsa da aralarda dövüş sahnesi olan birkaç film daha önereyim;
      MNIK (Benim Adım Khan), Happy New Year (Mutlu Yıllar), Rab Ne Bana Di Jodi (Sende Rabb'imi Gördüm), Jab Tak Hai Jaan (Yaşadığım Sürece), DDLJ (Cesur Yürek Gelinini Alır), Kabhi Khushi Kabhie Gham (Sevinçte ve Kederde), Kuch Kuch Hota Hai (Birşeyler Oluyor), Kal Ho Naa Ho (Yarın Olmayabilir), Baazigar (Hokkabaz), Om Shanti Om, Veer Zaara, Kabhi Alvida Naa Kehna (Asla Elveda Deme), Chak De India (Haydi Hindistan), Paheli, Main Hoon Na (Ben Yanındayım), Mohabbatein (Aşk Hikayesi), Devdas, Darr (Korku), Chalte Chalte, Phir Bhi Dil Hai Hindustani, Pardes, Duplicate (Kopya), Dil To Pagal Hai (Deli Kalp), Baadshah (Kral), Hum Tumhare Hain Sanam (Ben Seninim Sevgilim), Billu Barber
      Bu arada Billu Barber filminde de İrfan Khan ve ShahRukh Khan oynuyor. Geri kalanın hepsi Shah'mın filmleri. Bence Romantik Komedi izle :D

Kızlar Ne Diyor 6

• 4. izlemem olacak Mükemmel bir film.

1|0
    0|0
  • Daha bugün öğlen arkadaşlarımla izledim akşam gene izliycem çok güzeldi :)

1|0
    0|0
    • Ya gerçekten mi :D Konusu özetle nasıldı :D

• Aynen Bollywood süper

• Kesinlikle :D Özellikle de King Khan'm :D

• Hayırr bu akşam çok sevdiğim bir dizi var. Hayatta kaçırmam:D
    Olmasaydı izlerdim.

1|1
    0|0
  • Sinemlarada izlemiştim:DD ve b*k gibi buldum açıkçasi

2|0
    0|0
    • Ama öyle demiyelim :) Sadece beğenmedim demen yeterliydi :D Benim için tüm Hint filmleri iyidir özellikle de Shah'mınkiler :D

• Kaçirmisim filmi, bugun internetten bir izliyim bakiyim :) Tavsiye ettigin filmler harika cikiyor zaten

1|0
    0|0
    • Tavsiyelerimi izlemen beni çoook mutlu etti canım benim :D Cidden şu an çok mutlu ettin beni, teşekkürler :D Bu film biraz değişik, belki beğenmeyebilirsin ama yine de kendin karar ver :) Bence seviceksin :D

• Ben sana çok tesekkür ederim canim benim :)) sayende shahrukh yeni bir hayran kazandi.. Ve o kadar mutluyum ve sansli hisediyorum ki onu tanidigima anlatamam :D

• Gerçekten mi :O Allah'ım sonunda boşuna uğraşmadığımı gösterdi :D Gerçekten çooook sevindim canım benim :) Benim amacım da buydu, bir kişi bile onu tanısın hiç değilse adını bilsin, bahsi açıldığında "aa ben onu tanıyorum iyi bir aktör." diyebilsin o bana yeter :D Çok teşekkürler, tekrar tekrar :)

• Tekrar ve tekrar izleyeceğim baya kaliteli

1|0
    0|0
Yükleniyor...