Canlı müzikle ilgilenen var mı?

Arkdaşlar ben daha öne kutahya da okurken sahneye çıkıyordum ekip ile ya da gitarist ile birlikte.İstanbul'da da devam etmek istiyorum. Henüz birilerini bulamadım. kimse de tek olarak almıyor maalesef. zaten yeterli de değilim hem beni eğitebilcek yetiştirebicek hem birlikte paramızı kazanabileceğimiz biri var mı acaba nu konuda bana destek olabilcek.... :) ya da nasıl bulabilirim?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Para kazanma değil de hobi olarak uğraşıyorum müzikle

1|0
    0|0
    • ya zaten bana sanattan para kazanma konusu çok ters geliyor bir resimci olarak da görüşüm bu ama şimdi öğrencilik hayatı açıkcası yapabilceğim sevdiğim bir sey varken niye garsonluk yapayım ki :) zaten hayatta tutsun yeter beni :D

• Ben de isterim aynı şekilde sanat adına bir şeyler yapılmalı kesinlikle =)

• Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 11

• bir ara iyi gitar caliyodum ya kutahya ha vayy bende kutahyaliyim hemso :) ama İstanbul'da yasiyorum napalim :)

1|0
    0|0
  • hayat tarzım :)

1|0
    0|0
  • Cansızı tercihimdir , hiç süprizi yok :D

1|0
    0|0
  • Bir ara grubum falan vardı o ana denk geleydin yapardık bişiler. :)

1|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum bn

1|0
    0|0
  • Ben müzisyenim ama İstanbul da değilim

1|0
    0|0
  • ben müzik öğretmeniyim ama urfada görev yapıyorum malesef

1|0
    0|1
  • Yeteneğimin olmadığı bir konu yardımcı olmak isterim. Birkaç arkadaşım var. İleteşime geçip olumlu sonuç alırsam konu altında belirtirim...

0|0
    0|0
  • Ben gitar caliyorum kucuk barlarda arkadasimda soyluyi cok zevkli oluyo iyide oara aliyorum

0|0
    0|0
    • peki bu konuda bana da yardımcı olabilirmisin en azından İstanbul'da nasıl oluyor görmüş öğrenmiş olurum yanı ne yapabilirim sahneye çıkmak için yanıma bir gitarist bulmak için falan. açıkcası kutahya da ben sarkı söylüyorum diyen herkesi alıyorlardı. kolay olmuştu benim için :D

• Evet gitar çalıyorum?

0|0
    0|0
  • Istanbulu Kütahya ile karıştırma orda seni bozarlar uzak dur bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...