Karpuz kabuğundan gemiler yapmak filmini izlediniz mi. Nasıl?

şu an ilk on dakikasındayım.beni sarmadı.sıkıcı sanki

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Mutlaka izleyin, Allah rahmet eğlesin, Ahmet Uluçay, köyünden çıkıp, İstanbul'a gelip, çok büyük imkansızlıklarla yapmıştı o filmi. Ezel Akay'ın peşinde pervane oldu o filmi yapana kadar, Ezel Akay filmi çok beğenince bu sefer 2. film için 35mm gerçek film kullanarak çekelim teklifinde bulundu ama bildiğim Kadarıyla Ahmet Uluçay'ın ömrü yetmedi bu işe. Mutlaka izleyin filmi.

0|0
    0|0
    • peki tekrar izlicem açıklamaların için. teşekkürler

• Sıkıcı gelmiş olabilir, çünkü adam sinema eğitimi olmayan, içinde ki tutkuyla bu işe kalkışan köyde yaşayan bir insan. Hatta söyleşisinde İstanbul ile ilgili bir yorumda bulunmuştu, bir çocuk soru sordu, çocuğa "İstanbul'da kaç arkadaşın var" dedi çocuk 5 - 6 falan dedi, o da "çok şanslılın ben burada arkadaşlık göremedim" dedi.

Tam bir doğa insanı kendisi, sinema eğitimi ile alakası yok aslında , ilginç bir adamdı rahmetli :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Doğal, samimi, gerçekçi bir filmdir. Çocukların çevrelerine sığmayan büyük düşlerini anlatır. Hepimiz de bir zamanlar çocuktuk. Böyle bir şeyden sıkılmak imkansız normalde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beni de sarmamisti, bir noktaya kadar izleyip kapatmistim sanirim. Ya da hepsini izledim ama hatırlamıyorum. Eger bir filmi hatirlamiyorsam benim icin kötüdür :))

0|0
    0|0
  • En sevdiğim filmler arasında. ben büyülenmiştim. Tepecik hayal okulu da izlenebilir ahmet uluçayı tanımak için.

0|0
    0|0
  • izlemedim merak ettim izleyeyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...