Sosyal paylaşım sitelerinde çiftlerin öpüşürken resim koyması

eskiden böyle değildi ya da böyleydi ama ben bilmiyorum sevgililerin öpüşerek resimlerini koyması tuhafıma geliyor. belki beni gerikafalı olarak görceksiniz ama bunu ulu orta facebookta falan paylaşmak sizce ne kadar dogru ya da yanlış?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bence amaçsız. Neyi hedefleyerek böyle bi' fotoğraf koyuyorlar anlamıyorum.

Şaka yapmıyorum.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu, işin bokunu çıkarma, kısmına giriyor... Aşk'la alakalı bir durum değil.

1|0
    0|0
  • yatak odalarımızı halka arz ediyoruz artık.hisse senedi satar gibi özel hayat satıyoruz sosyal medya veya başka bir tırıvırı aracılığı ile.yanlış,çok yanlış...

0|0
    0|0
  • o değilde her gittiği yeri paylaşmak resimlerle kovalaklık!

0|0
    0|0
  • Eskiden fesbuk tarlaydı zaten =)

Nerden çıktılar onlar¿

0|0
    0|1
  • ünlüler dediğimiz dümbük takımının topluma etkileri bunlar kendileri olur olmaz fotograflarını koyuyorlar millet özeniyor.yanlış buluyorum.hayır bir de millet bunu bi meziyet sanıyor ya onlara acıyorum

0|0
    0|0
  • Bencede saçma ki zaten öpüştüğü adamdan ayrılıp 1 hafta sonra başkasıyla fotoğraf koyanlar var sanırım o fotoğrafları bizlerin görmesi için koyuyorlar yada öyle tatmin oluyorlar

0|0
    0|0
  • geçen bi tane çocğu dövüyodm sırf bu yüzden.durakta yani az daha gelmesek orda sevişçeklermş galiba.bnde adres arıyorm arabayla durdum adres sorcaz diye bi baktk falanlar filanlar.zaten heyheyler gelmş tepemize.nyse yani çok ayar bi durum.mahremiyet dişey bişey war !

0|0
    0|1
  • kıskanan adam resim mesim koymaz bana ters

0|0
    0|0
  • koyuyorlarsa da kendi resimler. sonuçta yoğun olarak onaylanma ihtiyacı var bazı insanlarda, onları da öyle kabul etmeli

0|0
    0|0
  • ben kızıyorum. özellikle 15-16-17 yaşlarındaki genç kızlarımız koyu tonlarda ruj sürüp dudak pozu veriyorlar ya çok kızıyorum ve üzülüyorum

0|0
    0|0
  • aynen ne geri kafası tek çift onlar sankii...:((((

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama tamamen saçma geliyor.

0|0
    0|0
  • Bana göre şu kadar doğru ve bu kadar da yanlış.

0|0
    0|0
  • tek kelimeyle dangalaklık özel die bişide kalmadı

0|0
    0|0
  • onları kıskanıyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...