Boşnaklar Türkleri sever mi

Arkadaşlar Boşnaklar Türkleri ve Türkiye'yi sever mi ? Aramızda Boşnak varsa yorum yapsın lütfen. İki hafta sonra Bosna- Hersek'e gideceğim, daha önce Yunanistan'da ve Sırbistan'da hoş şeyler yaşamamıştım, o yüzden biraz önyargılıyım Balkan ülkelerine karşı.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• boşnak değilim ama makedonyalıyım aslen ama bşnakların Türkleri sevdiği söylenmez pek gördüğüm kadarıyla da öyle ama ben çok severim boşnakları <3

0|0
    0|0
    • makedon göçmenisin bence. :))) makedonluk daha farklı birşey...

Kızlar Ne Diyor 2

• 6 ay once evet bende bosna-hersekde bulundum ama gayet ıyı karsılandım hıcbır problem olmadı bıze yakınlar oldukcaşsıcak kanlılardı-yanlız sırbistan ve karadagda cok da hos karsılanmamıstım(!)

0|0
    0|0
  • bosnaktan kiz al kiz verme derler..bosnaklar sadece bosnak gelin isterler.ve bosnak bayanları oldukca susludur.ablam evlendi yediler bitirdiler kizi .cok pisler bunlar.turkiyede sürü sürü yasiyolarsa seviyolardir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• boşnakları iyi bilirim.türkleri severler müslüman olduğumuz için.ben sırbistanı çok severim halbu ki.onlara da hep biz sizi seviyoruz diye mesaj atıyorum.bazıları biz de sizi diyor.bazıları ise biz kardeş değiliz diyor ısrarla. link hazır gelmişken vereyim :)) sırplar türk dizilerini türklerden daha fazla takip ediyor.sevmemeleri ilginç.

0|0
    0|0
  • Yarisi Sirpim, yarisi Turkum, ve sirbistan'da yasiyorum, evet Sirplar Turkleri sever ve kardesler diyorlar Turkiyeye gittim ve Sirpim uzundan hic bir sorun yasamamisim, simdi bazilari Sirpim uzundanda sevmediler, yani fikirler farkli, ama evet severler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...