System of a down seven var mı? Hangi parçası?

Benim favorim b.y.o.b ve chop suey .

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Coup suey ile tanıdım ben de şu an sevmediğim dinlemediğim parçası yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kişiliklerine sövüp yaptığı muziği severim. Pek dinlemiyorum şu an .

0|0
    0|0
    • Irkci olmadigini anlatmaktan sıkıldım nasil biliyorsaniz bilin ama tavsiyem arastirin.

• Iddiada Bulunan sizsiniz..
      arastirdim ve adamin turklerle ilgili olan aciklamadini okudum konu net zaten.

• Tepki çekmemek için bu tarz açıklama vermeleri gayet normal. Ama eylemlerde türkiye itiraf et yazılı t-shirt giymeleri çokta hoş değil. Neyse dediğim gibi ben yapılan icraya önem veririm. Metalciyim ama tarz ne olursa olsun ortada emek varsa dinlenmeyi hakediyodur kanısındayım. Sizi istemeden gerdiysem özür dilerim. bu şarkı benden size gelsin. Soad' dan eski ama sevdiğim bir live

www.youtube.com/watch?v=KDMvunpDt2E

• ermeniler diye sevmem

0|0
    0|0
    • Sende irkcisin O zaman?

• Ermeni soykırımını övüyordu, yayınlanmadan kabul edilmedi galiba

• System of a down savasa falan karsi bir gurup sozlerinde sikca bunu ifade eder. O olaylarida lanetle anmasi normal cunku fazlasiyla insan oldu.
      fakat adamlar hukumetlerin savasinda, zenginlerin savasinda yoksullarin olumune, bu aciyi onlarin yasamasina karsi. Bunuda cok net ifade ediyorlar. Kendi basini veya turk basini istedigi kadar saptirsin zihniyetini acikca ortaya koyuyor.

• Hypnotize

0|0
    0|0
  • Hay sorunu seveyim ya ben unutmustum o ermenileri hatirlattigin icin tskler ☺️☺️☺️

0|0
    0|0
    • Irkcilar asla unutmaz onlarin ermeni oldugunu.

• Sen ınanmıssın sımdı teldeyım bulunca atcam

• Havada kalmasin ama bul ve at.

• Lonely day zaten tek başına klasik. Ama bence en çok aerials.

0|0
    0|0
  • B. Y. O. B 💜 Chop suey in başları güzel. Foo fighters the pretender bunu dinle ortaları güzel 😃

0|0
    0|0
  • Tek bildigim systeam 32 pc

0|0
    0|0
    • Dinle kulaginin pasi silinir..

• Lonely Day. Tek geçerim. Senin dediklerin de iyiler tabi.

0|0
    0|0
  • ya ben ermeni diye dinlemiyorum Türk düşmanı olmadıkları ne malum sen bilirsin Türk düşmanı mı ama hayranlarınada güvenemem çünkü siz öyle olsa da Türk düşmanı olduklarını kabul etmezsiniz

0|0
    0|0
    • Bende basinin etkisiyle guruptan nefret etmistim cunku vaktiyle ''kopekler ve turkler giremez''diye afisine yazdirdiklarini soylemislerdi gunlerce.
      Sonra ingilizcem gelisti ve adamlari bir ara merak edip baktimki isi asli hicte oyle degil. Adamlarin turklerle falan bir sorunu yok irkci falan degiller. Birde neden her ne olursa olsun hayranlarina oyle soylesin. Zaten sozlerine bakarsan hic o kafalarda olmadigini anlarsin.

• ben hayko cepkinide dinliyorum Türkçüyüm ama boşu boşuna insanlara ırkçılık yapma taraftarıda değilim

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...