Korku film sevenler?

arkadaşlar hasan karacadağ ın yönetmen olduğu dabbe zehri cin filminde kızın cinle karşılaştığı bir sahne varmış o kadar iddialıymış kii o dönemlerde o sahneden korkmayanlara ödül olarak para verilecelti .sahnenin kaçıncı dk olduğunu bilen?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Canımı sıktı ibine film :D

0|0
    0|0
    • hahaha neden :)

• benim sorum başka yalnız :)

• Hatırlayamadım kaçıncı dakika olduğunu ama ben bayağı gerilmiştim

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben gülüyorum bizim Türklerin yaptığı "korku" filmlerine. Baya komedi. Sağolsunlar moralim bozuk olduğu zaman hep izlerim. Ağlanacak halimize gülüyorum açıkçası. Çok da memnunum. Yapmasın bizim geri zekalılar korku filmi falan.

0|0
    0|0
    • kim yapsın vampir yönetmenlerimi saçmaladn :)

• Vampir mi? Şaka mısın? Aç, otur, 4. Tür filmini izle. Bakalım tripten çıkabiliyo musun.

• emin ol izlicem :)

• Türkler ve korku filmi...

0|1
    0|0
  • dabbeyi izlerken değilde gece uyurken daha çok etkileniyorum :))

0|0
    0|0
    • bendeeee :D

• Yeni serisi ne zaman çıkacak bilginiz varmı? Duğer korku filmleri sarmıyor adam gitmiş boğaz koprusunun dibinde film çekmiş korku filmi köy gibi tenha yerlerde olmalı dimi :)

• buraya yazana kadar ileri alarak gitsen şu an bunu okuyor değil onu izliyor olurdun lütfen arkadaşlar kullanalim beyinbedava

0|0
    0|0
    • çok akıllısın sen yaaa :) o sahneye gelene kadar o kadar çok korkunç sahne varkii hangisi o sahne bilemiyorum ayrıca konuyla alakan yoksaa yerin burası mı sence o beyni bence sen kullansan biraz :)

• gmail adresimi yaziyim sende gmailden mesaj at sonra bir şekilde konuşuruz ordan gmail adresimi bir başkası görecekk bibiliyorum sen kizsin yazman doğru olmaz

aspertevv@gmail. com mesajini bekliyorum

• bu siteden mesaj attımgeldimi :)

• izleme beyin yıkayan film o

0|0
    0|0
  • O filmin sonuçları ağır oluyo ben etkilendim başyapıt olmuş

0|0
    0|0
  • kesinlikle bennnnnnnn :)

0|0
    0|0
    • pardoon :)

• ben o filmlerin hiçbirinden korkmadım hep güldüm hep :) ama sahne dakikalarını hatırlamıyorum

• Bilmiyorm

0|0
    0|0
  • Şimdi mayıs'da yeni çıkıcak siz görün onu :D Hepsini izledim çok güzel çook :D

0|0
    0|0
  • Testere Otel son durak gibi filmleri severim
    Ama cinli şeytanlı filmler bana göre değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevmem ya öyle cinli şeylerden çok korkarım:D Sevdiğim adam yanımdaysa izlerim sadece:)
    Dakikasını boşver baştan sona izlesene

0|0
    0|0
    • tek başıma buna cesaretim yok erkek arkadaşımda nefret eder böyle şeylerden :)

• etkilenmemek elde değil :)

• Fenaaa

0|0
    0|0
  • O filmi izledigimde ciglik atmaktan bogazim agrimisti. Yeminliyim valla izlemem😱😱😱

0|0
    0|0
  • korkudan oram buram ucuklasa da izlemekten vazgecmem :D

0|0
    0|0
    • hangi dk da o sahne biliyormusun :)

Yükleniyor...