Kapat

Yeni güzel bir yabancı diziye başlamak istiyorum yardım?

shameless , game of thrones, walking dead dışında bana önerebileceğiniz heyecanlı yabancı diziler var mı ?

0|0
0|21

En İyi Erkek Görüşü

• Sons of Anafchy ve Vikings. Sons of Anarchy'de ABD de Charming adlı bir kasabadaki motorsiklet kulübünün başından geçen olaylar anlatılıyor. Dizinin başrolü Charlie Hunnam Jax Teller'ı canlandırmış. Diziyi bitirdiğimde bir boşluk hissettim ben çünkü gerek oyunculuk gerek kurgu dizidekileri sanki sizde yasıyormuşsunuz gibi hissettiriyor. Bazen onlarla birlikte Harley'nizi sürüyor gibisiniz resmen. Jax ve Opie sanki bizim kardeşimiz Chibs abimiz sanki. Fazla uzun tuttum kusra bakma ama bu diziyide öyle iki kelimeyle anlatmak istemedim. Vikingse bende yeni başladım cok birsey söyleyemem ama kurgu güzel gözüktü gözüme Ragnar Lotbrok rolü başrol dizide baya cool bir abimiz :)

1|0
    0|0
    • Kusra bakma daha önceden teşekkür etme fırsatım olmadı şu sıralar çok fazla resim yaptığımdan kalan zamandada ancak kitap okuyup yemek yiyebildiğimden giremiyordum buralara. EİG için teşekkürler dizilerden memnunmusun hangisini izliyorsun veya?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• Sana tek bir dizi öneririm gelmiş geçmiş en iyi dizi Breaking Bad'dir. Bunu izledikten sonra diğer tüm dizilere önyargılı bakarsın. Oyunculuklar, senaryo hepsi mükemmel ötesi. Aldıkları ödüllerden bahsetmiyorum bile. Artık senin şerefine kalmış izleyip izlememek :D

0|0
    0|0
  • Kullanıcı adıma bir göz gezdir internetten

0|0
    0|0
    • ya true blood ın ilk sezonunu izledim vampirli şeyler istemiyorum artık

• o halde supernatural, person of interest, hung, breaking bad, How ı met your mother, The big bang theory olabilir

• how i met your mother

0|0
    0|0
  • oynayacakmısın

0|0
    0|0
  • The Walking Dead

0|0
    0|0
  • Fringe derim susarım

0|0
    0|0
  • Vikings veya Davinci demons

0|0
    0|0
  • friends, hımym, chuck bunlar güldüren dizilerimdir çokda severim

0|0
    0|0
  • Davinci demons izle

0|0
    0|0
  • Lost

0|0
    0|0
  • The Vikings

0|0
    0|0
  • Yabanci dizi izler cool olurum diyosun :)

0|0
    0|0
  • O bir efsane prison break ve diger efsane spartacus son efsane vikings

0|0
    0|0
  • White collar güzel dizi

0|0
    0|0
  • True blood :)

0|0
    0|0
  • Efsane prison break ve sırasıyla spartacus ve lost