Frida Kahlo, Diego Rivera'da ne bulmuştu?

Hönk! diye kalanlarınız olabilir tahminimce. Bilenlere soruyorum bu soruyu. Bilmeyenler de bkz:Frida Kahlo

Bilenler bilir, (bu da nasıl bir tabirse) Frida Kahlo ablamız çok büyük bir aşkla bağlıdır Diego Rivera'ya. Kendisini kız kardeşiyle ve bir çok başka kadınla aldatmış olmasına, hatta kendisi de Rivera'yı çok defa altatmasına rağmen ona olan aşkı çok büyüktür. Peki sizce neden? Ailesi bile bu evliliği bir serçe ile filin evliliğine benzetmişken, üstelik Frida güzel de bir hatunken neden bu adama bu kadar büyük bir aşk duymuştur?

Frida Kahlo, Diego Rivera'da ne bulmuştu?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Yıllarım, ömürlerim, içim, dışım Frida ile geçti, geçiyor. Ünlü ressamların resimlerini yaptım ama bir türlü frida kahlonun resimlerine adım atsamda devam ettiremedim. Çok değişik bir duygu hatta yaparken o an ağladığımı ve resmen tablonun içinde onun duygularını hayatını, işkencesini hissettim.
    Elim varmıyor eserlerini yapmaya.. Bir yandan hayatını incelerken, filmlerini izlerken ''Diego Rivera'' adı kişiye ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok.

Aman ya... yazmıyorum ben. Ulan Frida ne buldun bu tükürdüğümün hödüğünden? Aklım almıyor birde ablayla...

Dur yazamayacağım.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İlk olarak Diego Rivera Frida'dan çok önce sanat dünyasına adım atmış başarılı bir sanatçıydı.
    Hastaneden çıkan Frida çalışmalarını göstermesi için bir sanatçıya ihtiyacı vardı ve Diego Rivera doğru zamanda karşısına çıkmıştı. Aynı kendisi gibi devrimci ruhlu ve sanat anlayışları bir birine yakın bu iki kişinin birlikte olmasından daha normal bir şey olamazdı.

Zaman içerisinde Diego'yu bile geride bırakan Frida dediğiniz gibi pek çok kez aldatmış ve aldatılmış olsa da muhtemelen ilk göz ağrısından vaz geçememiştir. Bİr birlerine aşıktılar, ve fazla geniştiler, hepsi bu.

2|0
    0|0
    • Evet. Ama güzel bir kadının sırf sanatı için bu tipte bir adamla olması şaşırtıyor beni. O yüzden fikir sormak istedim. Bu adriana limanın sırf çok harika besteleri var diye latif doğan ile birlikte olması gibi.

• İlişkilerinizde hep yakışıklılığı önemli bir etmen olarak görmüş gibi konuşuyorsunuz sevgili sizofrenikkarinca :)

• Yok la ben de tipe pek bakmadıydım ama bu kadar da uçurum yoktu hiç bir zaman fdgdfhg

• Bu kadınların bazı davranışlarını anlayabilmiş değilim.

Adam (!) her gün karısını dövüyor. Kadın hala seviyorum diye ayrılmıyor. Mantıklı açıklama yapsın biri bana.

0|0
    0|0
    • Onu ben de hiç anlamam da bunun dayakla alakası ne dfdsf

• Çok alakası var bence.

Olaya dayak olarak bakma sadece, benim verdiğim örnekte dayak, senin verdiğin örnekte sürekli aldatma.

• Adam yatakta harika işler çıkarıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • dilberay kahtalı mıçıda ne buldu

0|0
    0|0
  • Cok orantisi bir resim resmi gorunce yzcaklirini unuttum kadina uzaktan bakinca erkege bnziyor

0|0
    0|0
  • İsmi okuyamadım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...