Bir kızı tavlarken kendi yazdığınız şiiri mi tercih edersiniz yoksa ünlü birinin şiirini mi?

Şimdi bi kızı artık kaba tabirle tavlamak dicem bi kızı tavlarken şiir okucam mesela yada okucaksınız kendi yazdığınız şiirimi tercih edersinz yoksa ünlü birinin şiirinimi yada kızlar hangisi hoşunuza gider ? :)

Kızlar size soruyorum erkelerde sölerse olur :)

Güncellemeler:
Ben ne sordum 7 cevap geldi soruyla alakası yok :)

0|0
116

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Kendi yazdiğin siiri o beğenmeyebilir. Madara olma yani. Bilindik bi sairin siiri daha iyi olur. Kültürlü olduğunu gösterir.

0|1
    0|0
  • Şiir okumamasını tercih ederim.

0|1
    0|0
  • Tabikide kendi duygularınla yazdığın şiir :)

0|0
    0|0
    • Ama kendi duygumla yazdığım şşiir yterli olurmu acaba :)

• Karşındakinin kişiliğine bağlı :) Ama bana kalırsada bi kızı tavlamak için şiir okuman boşuna zaman kaybı demektir . Hı bi ilişkiye başlamışsındır felan o zaman okuman karşındakinin hoşuna gider :) Saçmaladm biraz öyle işte .d

• PEki saol :)

• Şiire tav olan kalmadı da artık illa okucam diyosan kendin yazma sakın git Özdemir Asaf, Cemal Süreya falan ezberle

0|0
    0|0
    • özdemir asaf klas adam :) Ama şiir felan okumam şu saaten sonra gerçi öncedende okumuyordumda :)

• hiç böle bişe kalkışma bence biri bana okusa çok pis dalga gecerim :)

0|0
    0|0
  • kendi yazsın da güzel olsun yaa

0|0
    0|0
  • ortam önemli,ortamını oluştur romantiklik filan iyi gidebilir.kendi şiirin de hoş olabiir ;)

0|0
    0|0
  • Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla

1|0
    0|0
  • okurken haka dansı yap

0|0
    0|0
  • ne şiiri be 23 nisan çocuğu gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hangi çağda kaldık! Ne şiiri !

0|0
    0|1
    • BEn senin çağından çıktım onu biliyomda hangi çağdayız onu bilmiyom .

• Eywallah saolasın bu arada en başta eksi verdim yanlışlıkla k.b

• onemlı degıl. Iyı gunler

• şiir okuyan kaldı mı kıza? serenad falan. bence bu zamanda şiir okursan ya kesin ok o iş ya da gülme krizi ikisinden biri

0|0
    0|0
  • Herşeyin yeri zamanı var her şiir okuduğunda bi kızın etkilenmesini bekleme

0|0
    0|0
    • Deme ya bende biliyorum onu ben ne sordum siz hep faklı cevaplar veriyonuz :)

• eskidendi onlar be bence artık itici gelir

0|0
    0|0
  • şiire tav olan kadın varmıkie hala

0|0
    0|0
  • Yapma pişman olursun, öyle şeylerden hoşlanan yok artık hele ki ilk teklifte, reddedilirsin.

0|0
    0|0
    • :) Zaten sadece şiir okumam ben kız tavlamayı öğretin demedim ki benim sorum farklıydı

• Şiirle kız tavlıcam hangi şiiri okumalıyım demişsin ? Bende dedim ki şiir okuma artık seven yok ?

Yükleniyor...