İngilizcesi İyi olan Lütfen?

It turned out that you element of fire, I element of water. You heated me, I extinguish you, and and together we become a steam.

I like the voluntary prisoner of love, dreaming about the endless nights with you. .

You're like a moment of voluptuous silence in in the chaos of universal noise.

I have already forgotten your scent, but i remember it was like a wonderful thread in clew of insipidity.

Now i can feel only your image in my mind, you are not nearby, i * alone,

and i want run, run not knowing where, if only you were there. You are the most beautiful event in my life

Güncellemeler:
Çeviri istiyorum?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Aşk sözü bu :Dben suyum sen beni yaktın falan diyo sonsuz rüyalarım seninle falan yazan aşmış sen benim en güzel olayımsın falan helal olsun duygulandım :( :D

0|1
    0|0
    • allah aşkına çevirsin biri, nolursun çevirrrrrr en iyi görüş sende sözzzzzzz

• :D google translate mod on

• Suyun ben elemanı, yangın size bu unsuru ortaya çıktı. Bu bölümde kahkaha atmaya başladm google translate komedi ya :D

• kelime başına 0.29 cent alırım :D

0|0
    0|0
  • güzel şiirmiş

0|0
    0|0
  • Çeviri mi yapalım?

0|0
    0|0
    • evet lüfen:))

• hadi rica ederim?

• Kısaca ben seni seviyorum sende beni seviyorsun. Gel bir ömür birbirimizi hem sevelim hemde sinir edelim. Efsane sevgimizi bir boşanma dilekçesi ile bitirelim demiyor.

• Eeee sonra ne yapalım buna

0|0
    0|0
  • google translate kullan arkadasım herseyı buraya yazma :D mesgul edıyosun bizleri :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen atesin elementi, ben suyun elementi olarak ciktik ortaya. Sen beni isittin, ben seni sondurdum, beraber bir buhar olduk.
    Askin gonullu tutsakligini, senle gecen bitmeyen geceleri hayal etmeyi severim.
    Senin kokunu coktan unuttum ama sonuklugun yumaginda mukemmel bir ipe benzerdi.
    Simdi sadece senin goruntunu kafamda hissedebilirim, yakinda degilsin, ben yalnizim.
    Ve kosmak istiyorum bilinmeyen yere. Eger sadece sen orada olursan, hayatimda en mukemmel bir olay olursun.

Boyle bir yazi romantik.

2|0
    0|0
  • Ingilizce bilsem bile cevirip yazmaya usenirdim.

1|1
    0|0
  • İyiymis :)

0|0
    0|0
  • Anani diyo bellerim

0|1
    0|0
Yükleniyor...