Kapat

Özel beceriniz var mı?

araba kullanmak ve yüzmek gibi mesela, bunlar en basiti, daha değişik becerileriniz var mı?

0|0
11|21

En İyi Kız Görüşü

• Özel becerim olmaması, bir becerimidir?

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• araba kullanmak ve yüzmeye özel beceri diyorsan ben yazmaya başlamayayım. 1 yaş yaşlanırım yoksa...

0|0
    0|0
  • özel yeteneğim yokkkk yaaaa hiç özel bir insan değilimmmmm

sıradan biri olmakkkk gerçek bir yükk .:))))

1|0
    0|0
  • yürürken hem telefonla konusup hemde sakız ciğneye biliyorum bir yandan da karsıdan gelen güzel hatunu kesip onun hakkında hayaller kuru biliyorum

0|0
    0|0
  • Gönye kullanmadan kaynakla milimetrik metal bir tezgah yapabilirim.

Asgari ücretle çalıştığım (dört iş birden) dört vardiyayı aynı anda idare edebilirim.

Pazarlama konusunda kendime güveniyorum çok iyi satarım, ne verirseniz satarım.

15 yaşında çok iyi yüzebiliyorken şimdi ayağım kuma değmediği yerde boğulabilirim.

0|0
    0|0
  • bu saydıklarının özelliği yok ki...bunları herkes yapabilir...öyle şey olmalıki hep beraber vaaaaoooovvv demeliyiz...

bir erkek olmama rağmen mükemmel şekilde elde dikiş dikerim...sökülen yeri kişinin üzerinde öyle tamir edebilirim ki asla belli olmaz...askerlikte ve yatılı okullarda öğrenmiştik...

gerçek bir beceri sayılır mı bilmem?

0|0
    0|0
  • - Her türlü resim (Karakalem, yağlı boya, eskiz)

- Her türlü tamirat (Musluk, cep telefonu, araba, yeni alınmış demonte mobilya montajı)

- Her türlü kavga

- Her türlü arşiv (müzik, film vs.)

- Her türlü ses sanatları (şarkı, seslendirme, sokaktan balkona bağırma)

işleriniz itina ile yapılır.

Özwranglerlar tic. ltd.şti. Tel:56 89 02 Fax (Pbx): 59 85 36 (Cami yani, kuruyemişçi arkası, eşeğin ziki no: 20/5 Yeni Delhi.

0|0
    0|0
  • silah kasaplık ticaret araba başka yok hee bide öğrencilik

0|0
    0|0
  • ... Araba kullanmak için sınava girip kazanman gerekir,boğulmaman için yüzme bilmen gerekir bunlar basit se ,sen David Copperfield mi arıyorsun ? Kağıttan gemi yapabiliyorum işine yarar mı?

0|1
    0|0
  • Şişeden bira içerken aynı anda geğirebiliyorum. Bunu mükemmel biçimde yapabilmek için 2 yılımı verdim.

1|0
    0|0
  • Çok iyi silah kullanıyorum, poligon da tabiki. mangal işinden de iyi anlarım ve şoförlüğüm iyidir.

0|0
    0|0
  • her traş oluşumda kendimi kesebiliorm nasıl beceriorsun diye soran çok

0|0
    0|0
  • gitar mesela :)

0|0
    0|0
  • serçe parmagımı ters dönderebiliyorum :)

1|0
    0|0
  • sayısal yeteneğim acaip iyi

0|0
    0|0
  • bir elimde market poşetleri varken diğer elimle para üstünü alıp, cüzdanıma koyabiliyorum

0|0
    0|0
  • kendi kafamı kendi kazırım

0|0
    0|0
  • türkiye'de sakin araba kullanmak en zor beceridir. diğer becerilerle mukayese edilemez :)

0|0
    0|0
  • Elimden gelemeyen şey yoktur!Hele ki temzilik konsuunda 100 kızı cebimden çıkarırım :)

0|0
    0|0
  • mesela aşık olamam :)

0|0
    0|1
  • çok hızlı hareket edebilirim bazen bu becerim var

0|0
    0|0
  • suratının çizgileri ve gözlerinin içinden seni çözebilirim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Becerilerimi yazayım da, bazılarını ben beceriden saymayabilirim ama başkası için beceridir.. Mesela bunlardan biri, çok iyi dövüşebilirim.. Bir ara aikido kursuna gitmiştim ama iki ayın sonunda sıkıldım ve ayrılmıştım.. Fakat, tekniğini biraz da olsa kaptım.. Ha dövüş deyince bak aklıma geldi.. Gerçekten çok iyi kafa atarım, artık nereye rast gelirse.. Çocukken çok erkek çocuklarını yere serdiğim olmuştur..

Kendi arabamı kendim kullanıyorum zaten, bu beceri midir.? Beceriyse not edelim bunu da..

Spor konusunda hiç becerim yoktur.. Ancak, yüzmeyi iyi bilirim.. Suyun altından olmasa da üstünde uzun süre yüzerim..

Oyunlar konusunda hiç yokumdur ama bilgisayar ve internet teknik bilgisi konusunda fena değilimdir..

En iyi becerim, yazı yazma konusunda diyebilirim.. Kısa öykü ve denemeler, makaleler yazarım.. Kurgulama yeteneğime güvenirim..

Aklımı kullanma becerimin yanına bir de Allah vergisi zekamı da eklerseniz, alın size bir megaloman bir kadın işte..

0|1
    1|0
  • havaya bakarak msj yazabılıyorum ,babamın bedava telınden kendımı arayıp tel mesgul oldugundan sevgılımı delı edebılıyorum ,her salata yaptıgımda elımı kesebılıyorum ama yola devam ,rehberdekı numaraların yarısını aklımda tutabılıyorum sayılarla aram ıyıdır aam ısımlerı tutamam:D

0|0
    0|0
    • Allah'ım sen bizleri koru şerrinden yarabbim, sana sığındım sana güvendim daha ne diyeyim...

• Sipastik demezseniz anlatıcam

Kollarımı hıc acmadan arkadan one ve onden arkaya cevirebiliyorum.Ayak bileklerimi ve bileklerimi cevirip cıtırdatabılıyorum ıstedıgım zaman.Gozlerımı tıtretebılıyorum.Omuzlarımı catırdatabılıyorum.El baş parmaklarımı koluma değdirebiliyorum.cenemi cıtlatabılıyorum.Ayaklaarımı vucudma baglandıgı kemigi oynatabılıyorum falan oyle ıste bunlar ıcın doktora gıttım ve bana fazla esnek ve hassas oldugumu soyledıler :D

0|0
    0|0
    • Birde bir kişiyi dinlerken yanımda konusanlarıda dınleyebılıyorum

• Eskiden yüzücüydüm bıraktım,kulagım muzige cok yatkındır guzel piyano calarım.Cok guzel şiir ve yazılar yazabılırım.Telefona bakmadan mesaj yazabılıyorum(genelde uykuluyken bakmam gozlerımı kapatırım )

• Çok iyi salağa yatabiliyorum :)

2|0
    0|0
  • Hız tutkunuyum.. (Araba)

Kickboxer ım..

İyi dans ederim..

Kişilik analizi yaparım..

Psikolojiden anlarım.. (burdaki arkdaşlar bilir :))) )

1|0
    0|0
  • araba kullanmak benim için ayrı bir tutku :) Tabi motor kullanmakta öyle :) Kadıköy iskelesinde oturup kulağımda slow müzik eşliğinde kitap okumak ve italyanca öğrenmek te ayrı bir tutku :) İnternette sabahlara kadar teknolojik araştırmalar yapmak ve teknoloji ile ilgilenmek te vazgeçilmezlerim arasında.Birde evimde yaptğığım nargile ooohh keyfime diyecek yok.

0|0
    0|0
  • Araba kullanmak mı :s heleki otomotikler varken...

Ben parmaklarımı ve ayaklarımı özgürce hareket ettirebiliyorum elastiki yani beceriyse eğer budur.

0|0
    0|0
  • kimyayii seviorum, biraz ustune dussem calissaydim :D biseyler kesfedecektim o kadar yanii :))

0|0
    0|0
  • güzel resim çizerim.

0|0
    0|0
  • yazmak, müzik kafası, duygusal analiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...