Bursa'da yazın sadece 3 ay vakit geçirmek için yapabileceğim arkadaşlıklar kazanabileceğim kurslar ve yerler?

Vakit geçirmek için yazın kurslara yazılmak istiyorum her kurs olabilir adını ve yerini yazıp bana yardımcı olur musunz? Çok yaşlı insanların gitmeyeceği genelde 15-20 yaş katılacağı bir kurs olsa iyi olur :)

Güncellemeler:
resim kursu, müzik, pasta, dans falan olur bana yer isimleri lazım :)
lanet olsun hiç mi bilmiyonuz

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Yazın bursa da Sukayağına gidiyoruz kuzenimle valla Dalış da olabilir ama onun için yer bulamadık iyi alternatif bunlar sende değerlendir

0|0
    0|0
  • Dans kursuna git dicem orası kız kaynıyo :D:D

0|0
    0|0
  • ya yazın dediğine göre yüzmeye yönelik istiyosan fsm de var aqua park mı ne havuzlu park varda kekolar gidiyo dayak yicekler bnden yakında sonra yani eğlence istiyosan arkadaş olması şart tabiki kültürlü yerler istiyosan yüzüncüyıl tarafları iyidir kekolar filan varsada azdır

0|0
    0|0
    • ben de öyle düşünüyorum her yerde keko var :D yok yüzme değl de resim dans veya tiyatro gibi arkadaşımla birlikte gidicez zaten ama bir türlü bulamıyoruz :(

• koşu yarışı atıcılarda :S kısa mesafe 100-200 mt

• işin zor kendine inan yaparsın :D

Kızlar Ne Diyor 1

• ulan gülmekten geberdim :DD lanet olsun hiç mi bilmiyonuz nedir :DD bursa dolu kızım her yerde , halk eğitim merkezlerine git oraları hep ücretsiz, ücretsiz daha çok yer var bursa da nasıl bulamazsın :D 6 parmak filan teleferik full dolu maş

0|0
    0|0
    • Ben Bursali değilim bir ve ücretsiz alanlarda her yerde keko var iki, ücretli olmasını ederim üç ve evet hiçbişey bilmiyorum.

• Yenibalat mi eski balat mi

• dikencik yeni balat mı

Yükleniyor...