Sorum erkeklere?

Biz kızlar kitap okumayı çok severiz bizim vazgeçilmemiz halindedir.Hatta kitaplarda ağlarızda öyle kaptırırız kendimizi.Peki siz erkekler kitap okumusunuz?kitap okumayı seviyomusunuz?Pek rasladığım bir durum değil o yüzden soruyorum.Yoksa kitaplarla hiç işim olmaz okullarda yastık niyetine kullanırım bitek diyenlerden misiniz

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Eskiden çok okurdum. Maalesef bir süredir okumuyorum. Ama kitap alacağım en kısa sürede bir tane.

1|0
    0|0
  • Yoo okurum şu an da Zülfü Livaneli Serenad okuyorum :P

1|0
    0|0
  • Kızlar yeni yetme yazarların aşk acılarını yazdıkları şeyleri okuyup kitap okuyorum diyip sonra kültürlü olduklarını sanıyolar ağlıyorum onları gördükçe ya :D tabi bizde okuruzda boş okumuyoruz

1|1
    0|0
  • Evim de TV yok, onun yerine kitaplık var, öyle söyleyeyim :)

1|0
    0|0
  • Bende kitap okumayi cok severim ama bu zamana kadar hic bir kitabi bitiremedim :/ baglanma problemim var :)

1|0
    0|0
    • asıl sonları önemlidir ama :)

• Iste hic kitapciya gitmedim bu zamana kadar o yuzden surukleyici bir kitap alamadim :) hem sinavlardan vakit kalsa. Cok severim :)

• okurum

1|0
    0|0
  • severim

1|0
    0|0
  • belli yazarları okurum bazen tuvalete bile kitapla giderim

1|0
    0|0
  • Saçmaladığının farkında mısın? Bu kitap okuma olayı ne zaman cinsiyete indirgendi. Bütün kızlar kitap okuyor yani öyle mi? Güldürdün beni :D

0|0
    0|0
    • elbettebütün kızlar okumaz ama çevremde çok sayıda kitap okumayı seven kız var erkeklere pek rasladığım söylenemez o yüzden erkeklere yönelik sordum zaten

• Biz kızlar diyerek genelleme yapmışsın senin çevrendekiler öyledir muhtemelen. Türkiye okuma oranı genel olarak düşük bir ülke zaten.

• Bence bu erkek veya bayan olarak değil , ülke olarak kıyaslanmalı Türkiye ' de kitap okuma oranı yıllık 13 saniye ;)

0|0
    0|0
  • Aldığım onlarca kitap 📚 var okumak için hiçbirinin kapağını açmışlığım yok :)

0|0
    0|0
  • Kitab satın alınca mutlu olan bir insanım ben (:

0|0
    0|0
  • Çok mu feministsiniz ne?

0|0
    0|0
  • kıtap okuyan oldugu gıbı kıtap okumayan kızlarda vardır...

0|0
    0|0
    • elbette var ama benm çevremde okuyan da çok sayıda

• okuyan bır kısı oldun ıcın cevrende kılerde okuyor olur :)

• Ders kitapları ve kişisel gelişim kitaplarına bayilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunun kizi erkegi yoktur alakasiz olmus bence :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...