Güzel bir zeka sorusu?

Uzun yıllardır evli bir çiftimiz.. Uçak seyahatindeyken uçak düşer. Adam kör olur. Karısı ise vefat eder. Hayatta kalan insanlar martı etiyle beslenip kurtarılmayı beklerler. Kurtarıldıkları zaman ise esas adamımız martı restoranına gidip onu hayatta tutan martı etinden yer ve malesef ki hayatına son verir. Peki ya sizce esas adamımız neden kendini öldürmek istedi?

0|1
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• adam kör dolayısı ile kaza sonrası martı değil de ölen karısının etini yemiştir.. bunu da martı lokantasında martı etini yedikten sonra anlar sanırım o yüzden intihar ediyor kerata.. değilse de bilemeyeceğim..

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Restoranda yediği martının içinden adamın gözü, ya da kadının yüzüğü mü falan mı çıkmış?

1|0
    0|0
    • malesef :)

• @Kertmeyenkele arkadaşı da tebrik ederim, benden bir kaç saniye önce bilmiş, en iyi cevabı kapmış +1 ona :)

• tşkkür ederim..

• Adam kör oldugu icin yediginin marti oldugunu zannetmis halbu ki yedigi karisinin eti restoranda da yedigi mantinin tadinin farkli oldugunu anlayinca adada karisinin etini yedigini anlamis intihar etmis umarim anlatabilmisimdir 😄

1|0
    0|0
  • Kariyi demiş aç adam.

1|0
    0|0
  • meğerse o martı onun ölen eşiyle beslenmiş;)
    baktı ki martı eti aynı nasıl bir düzmece içindeyim l*n ben dedi vurdu kendini;)
    meğersem olay lost muş;)

0|0
    0|0
    • Güzeldi :)

• eyvallah asıl cevaptan yola çıkarak benim anlamadığım hiç martı sesi duymadan nasıl martı eti yediğini sanmış madem martı vardı neden insan eti yediler?

• Zeka sorusu olduğuna emin misin? Bana daha çok atmasyon gibi geldi.. Martı restoranı ne la

0|0
    0|0
  • soruda bilgi netsizliği var bütün insalar martı yediyse bu adamın karısını yediğini görmediler mi mal mı bunlar :D

0|0
    0|0
  • zeka sorulari sorarken olaylari ve durumlari degistirip sormak lazim, yoksa googledan 1 dk da bulunuyor:)

0|0
    0|0
    • Google a yazmak da bı secenek tabı. Ama o zaman zekanı kullanmamıs olursun :)

• Önemli değil teşvik olmadıgın zamanlarda google önünde zaten :)

• tamam ayri frekanslardayiz anlasamadik :)

• Cunku yedigi marti degilmis kaza esnasinda onu fark etmis hatta karisini bile yemis olabilir :/

0|0
    0|0
  • Martı etine alerjisi var duygusal biri ağlayarak öldü

0|0
    0|0
  • Ne bilim kanki dünyada mal mı yok :)

0|0
    0|0
  • G. tüne martı kaçmış olabilir

0|1
    0|0
  • Bu martı restoranı soylermisin?

0|0
    0|0
  • Biraz saçma değil mi?

0|0
    0|0
    • Cevap vermek zorunda degılsın :)

• harf alıyim

0|0
    0|0
  • Bizim ülkede olsa martı degildir o ya at etidir ya da eşşek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yeedıgının karısının etı oldugunu mu farkettı -.-

1|0
    0|0
  • Körlügüyle alaka kurmaya calisiyorum ama cikmiyo bisey :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...