Rüyanızda en çok ne görürsünüz?

Sık sık rüyanıza giren şeyler var mıdır? Ben rüyamda hep Istanbul Boğaz'ı üzerinde uçtuğumu görüyorum. Uçması çok güzel ama yere konması çok zahmetli oluyor nedense.

Siz neler görüyorsunuz rüyalarınızda?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• çok karışık şeyler..ve çıkar rüyalarım.hemen sabah anlamına bakarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ruyalar psikolojik olarak bildigim kadariyla biraz artik, biraz icsel hislerin disa vurumu gibi bir seydi.Ilginctir.Donem donem cok ruya gorurum, donem donem hic... Bu sabah orta okulumu gordum.Galiba biraz kizgindim cunku ortalikta hic aciklik alan kalmamisti. Nolcak bu cocuklar daha iyiyi haketmiyorlar mi falan diye soyleniyordum.Bu kadar hatirliyorum.

0|0
    0|0
  • ben uzun zamandır rüya görmüyorum görsem de zaten sabah uyanınca hatırlamıyorum...

1|0
    0|0
  • çoğu zaman komedi filmi tadında görüyorum rüyalarımı. en son zeki müren ile fasıldaydık. yanlış anlaşılmasın söylemiyordu. bizim masamızdaydı. sadece" neden geldin ki sen nasıl izin aldın dediğimi" hatırlıyorum.

Toprağı bol olsun :)

0|0
    0|0
  • rüya görmedigimi zannederdim, ama bu dogru degilmiş.

daha dogrusu rüya "duyuyorum."

görsel olan hiçbişiy olmaksızın çok hızlı şekilde durmadan duyuyorum ve konuşan benim.

0|0
    0|0
  • Ben rüyamda daha çok beni kovalayan bazen de ısıran vahşi köpekler görüyorum.İkinci olarakta yüksekçe bir yerde düştüğümü görüyorum.O yüzden hep yorgunum hep yorgun:((

0|0
    0|0
  • Ortaokul ya da lise talebesi olduğumu görürüm.

0|0
    0|0
  • o kadar çok ve saçma rüyalar görüyorum ki rüyalarımla bütünleştim artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• uçma meselsine "lucid dreaming" deniyor. Yani uçtuğunuzu farkettiğinizde onu beyninizle yönlendirmek, rüyada olduğunuzu bilerek doyasıya uçmak en keyifli şey. lucid dream görmek için özel araçlar da satılyior yurtdışında. göze takıyorsunuz gözlük gbi REM uykusundayken göze kırmızı sinyal gönderiyor. siz uykudayken o kırmızı sinyali görünce diyorsunuz ki

"Lan şimdi ben rüyadayım. Aman ha uyanmayayım. Şimdi rüya ortamı olduğu için de istediğimiy yapabilirim" diyip başlıyorsunuz kanat çırpıp uçmaya falan. artık gökdelen tepelerinden mi atarsınız kendinizi ne yaparsınız bilemem. Ben en çok lucid dream görüyorm. rüya arasında uyanırsam da tekrar dalıp kaldığım yerden devam ediyorum. süper oluyor.

0|0
    0|0
  • Hiç rüya görmüyorum diycem yanlış olucak. Kesin görüyorumdur ama gördüğüm rüyaları hiç hatırlamıyorum, bu yüzden rüya görmemiş gibi hissediyorum. Bu normal mi, yeri gelmişken sorayım :) Hafızam mı zayıflıyor yoksa duygu düşünce yoğunluğum çok mu az acaba ki o yüzden rüyalarımı hiç hatırlamıyorum, merak ettim şimdi bi daha bak :P

0|0
    0|0
  • genellikle gördüğüm rüyayı hatırlamam ama uyumadan önce bir şeyi yada kimseyi rüyamda görmeyi çok istersem o akşam rüyamda o şeyi görürüm ve sabah rüyamı hatırlarım

0|0
    0|0
  • kara duvar görüyorum ne anlama geliyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...