Kapat

Erkekler, arkadaşlar bir ricam var kitap okuyanlar bakabilir mi?

Arkadaşlar bir etkinlik varda herkes okudugu kitaptan beğendiği sözleri yazabilir mi kitabın adi ve soz lazim yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim 😆

• Yardimci olucam
    71% (5)
  • Kitap okumuyorum ama bakarim evdeki kitaplardan
    14% (1)
  • Bakamam
    15% (1)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan ErkeğimBu anket kızların oylarına kapalı
Güncellemeler:
..

0|0
9

En İyi Erkek Görüşü

• ''Hava kararmaya başladığında, belki dayanamadığından, ağzından şu sözler dökülmüştü:'Her musıki, sesin değil de, aslında sessizliğin bir taklidi.'
    Derken şunu da söyledi:'Musıki sessizliğe ne kadar yakınsa, o kadar da mükemmel olur.'
    Nihayet şu sözleri mırıldandı:'Kulakları hassas olduğu halde hiçbir şey işitmeyen kişi, O'nu dinliyordur.'
    Şunu da dedi:'Sessizlik de bir perdedir. Sessizliği işitebilirsin.'Es' bile bu perdeye kıyasla 'ses'tir.
    Yüzünde bir hüzün belirdi ve dedi:'insanlara neyi söylediğimi ve onlara neye davet ettiğimi hemen hemen kimse anlamadı. Oysa onları neyi ne ondan üflenen nefesini anlatmış, hepsini ney'e davet etmiştim. Kulağı olan işitti.'Bu sözden sonra birdenbire ciddileşti ve... .

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kimseler bilmez, kimseler görmez bizi. Aşka değer bir aşk mıdır beni benden alan, yoksa cihanda görülmeyen seslerin muhteşem ahengi midir kalpte yanan? Sana dair ne varsa, ben hepsini aşk bildim. Sevda bildim. Seni sen bildim de sevdayı sana bildim.
    Aşka sen diye bakmadıktan sonra ben aşkı neyleyeyim? Seni ruhuma cemre diye damlatmadıktan sonra ben bu bedende neyleyeyim?
    Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen...
    Aşkın gözyaşları 2- Mevlana Yzr: Sinan Yağmur.

2|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/39G2l0.jpg yalnızca yalnızım mehmet ali kılınç

1|0
    0|0
  • Oguz atayın tutunamayanlar dan"Şu anda sana güzel bir söz söyleyebilmek için, on bin kitap okumuş olmayı isterdim dedi. Gene de az gelişmiş bir cümle söylemeden içim rahat etmeyecek. Seni tanıdığıma çok sevindim kendi çapımda. "

1|0
    0|0
  • "Cehennemin en karanlık yerleri, buhran zamanlarında tarafsız kalanlara ayrılmıştır."
    Dan Brown - Cehennem

1|0
    0|0
  • Yardımcı olamam.

1|0
    0|0
  • O yalniz yasar
    Yalnjz olecek
    ve yalniz hasrolunacaktir.
    Ali Seriati - Ebuzer

1|0
    0|0
  • Sabahattin Ali'nin Kürk Mantolu Madonna kitabını oku

1|0
    0|0
    • Yarına lazim herkesden bisiler toplamaya çalışıyorum elinde varsa bisiler yazabilir misin?

• Serçe parmağı pantolonunun dikişine yapışmış tıpkı toy bir asteğmen gibisin..
    Göring`ten Jeschonnek`e (4000 metreden hücum)

1|0
    0|0
Yükleniyor...