Bebekler için eğitici kitap önerisi olanlar var mı?

Çok ümidim olmasa da eğitici kitap önerileri olanlar var mı bebeklere göre. Benim kız şu anda 5 aylık. Monozebra kartlarını gösteriyoruz şimdilik. Ancak onun dışında bebeklere yönelik sesli kitap vs tarzı önerisi olan var mı?
Bebekler için eğitici kitap önerisi olanlar var mı?

Güncellemeler:
Sanmıyorum demiştim o. O
neyse artık.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim bir tane küçüğüm var. Daha bebekken neler neler öğrettim ona. 2 yaşında bile değil. ''Köpek ne yapıyor yavrum?'' dediğim de ''Hav hav'' diyor. ''Kedi hangisi?'' diyorum eliyle gösteriyor.
    Bebekken bile bir tepkileri vardı görmen lazım. Eğitim çok önemli sık sık konuşmak el göz kaş hareketleri yapmak lazım. İşin sırrı bol bol konuşmaktaymış çeneme tükürüyüm. Kitap konusunda anlamaz diyenlerin ağzına iki çarpacaksın o zaman görecekler anlamayı.
    Miffy kitap serilerine bakabilirsin.

1|0
    1|0
    • Senin de mi var bu ufaklığın bilmiyordum bak :) öyle benimki 5 aylık daha. Biz onunla konuşurken o da aa uu au falan sesler çıkartıp bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Doğduğundan beri çok konuştum bende onla. Şimdide istiyor ki hep onla konuşalım :D dediğin yayına da bakıcam mutlaka :)

• Bir de bebeklerde beyin yok diyen çıktı şimdi rgsdg

Erkekler Ne Diyor 4

• Yeğenime almıştım mothercare da 10-12 adetlik seri halinde müzikli kitaplar var ingilizce müzikli 2-3 yaşına falan geldiğnde ilgilenebilceği bir muzıklı kıtap serisi

0|0
    1|0
    • hadi ya dün mothercare önünden geçtim keşke girip baksaydım o an.

• 10-12 tane mi seri halinde ingilizce şarkılar her kitapta 4 şarkı var sağ tarafında 1-2-3-4 sayıları var o sayıların sayfalarında şarkıların yazılı hali var

• bebekler kitap okuyamaz ama hahhh
    tamam kus şimdi

0|0
    1|0
  • Bebek ne anlar kitaptan yedir altını değiştir uyut zati bir ömür okuyacak

0|0
    1|0
  • Kitapçılara bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eğitim çocuk doğduğu an başlar...
    Bebekler kitaptan anlamaz demiş bazı arkadaşlar oysa 0 -2 yaş arası egitici kitaplar mevcut

Bknz
    http://www.bebekcocukdunyasi.com/-6850

0|0
    0|0
  • Yayın olarak bilmem ama daha çok küçük kızın. sadece ışıklı şeyler dikkatini çeker. ben olsam sadece onunla konuşurdum şu an onun kitabı sensin

0|0
    0|0
    • monozebra kartları 0-12 aylık bebeklerde kullanılabiliyor ve çok ilgisini çekiyor. Zaten eğitici kitapların da belli dönemleri var. 6 ay sonrası 8 ay sonrası için uygundur vs gibi. Onunla sürekli konuşuyorum zaten. Ve o konuşmaya çalışıp sesler çıkardıkça da dinliyorum. Ancak şimdiden araştırmak gerekli.

• Eğitici kitapların da dönemleri olduğunu tabiki biliyorum. O zaman araştırın. başarılar

• Ben de araştırmak için öneri sordum zaten.. Teşekkürler.

• ulan beş aylık çocuğu bir rahat bırakın :D

0|0
    0|0
    • Sen rahat birakirsin kendi çocuğunu.

• bırakıcam tabii , sizin yaptığınız gibi şeyler yapıp manyak edemem evladımı

• bebekte beyinmi varki anlasın. bir 2-3 yaşına gelsn hiçbişe anlamaz şimdi imkansz.

0|0
    0|0
    • Bebeklerde de beyin var. Hatta yetişkin bir insandan daha da zekiler ve öğrenme kabiliyetleri daha fazla.
      Bebeklere doğduğu andan itibaren kitap okunmasının ne kadar faydalı olduğunu bir araştır önce bebeklere beyinsiz demeden.

• hayırsaçmlama beyin yok.9 aylık yiğenim var. küçük şeyleri kavrayabiliyor ama bir kitap okusam asla anlamaz. onun şu an tek isteği oyun emeklemek hep bunları istio

• Nasıl bir kafadır bu yarabbim? Beyin yok diye bir şey mi olur yahu?
      Kitap zaten anlaması için değildir bebeğin. Dil ve kelime gelişimi içindir. Bence bebeklerde var ama sizde yok sdgsd

Yükleniyor...