Fatihte yaşayanlara soruyorum fatih nasıl bir yer?

Fatih semti hakkında bana bilgi verebilir misiniz mesela orda yaşayanların eğitim durumu ekonomik gelirleri hayat standardi...

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü bir ilçe diyebilirim. Ekonomik durumu orta sınıf denebilir, karagümrük-çarşamba taraflarında biraz daha düşük. Caddeler geniş fakat sokaklar çok dar ve eskidir genel olarak Çapa'da dahil. Yinede yaşamayı düşünüyorsan Fındıkzade-Çapa taraflarını öneririm sınıftan kız arkadaşlarım kalıyor herhangi bir sıkıntı yaşamıyorlar.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler

• vah vah dostum acınası bir haldesin anadolunun veya dogunun ucra kosesinden gelip soludugun havayı kucumseyen bir sen varsındır

Erkekler Ne Diyor 13

• Birkere egitim duzeyi yuksek bir yer ondan sonra cok gelismis bir yer diger ilcelere oranla istegin yere rahatlikla ulasim saglaya bilirsin tarihi olmasi biirkere cabasi tabi eksi yonleri de var mesala cok goc aliyor dogu tarafi cogu orada suriyelileri saymamak olmaz bu sadece goruneni ben doguma buyume fatihliyim baska bir yerde yasabilirmiyim bilmiyorum ama yasanacak yer is sahasida fazlamidir orasi muamma yapcagin ise bagli okuyorsan ki hic kacirma medeniyet orada yani kaleden otesi yalan

0|0
    0|0
  • Fatih çok büyük bir yer her çeşit insan bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Güzel bir yer.

0|0
    0|0
  • Fatih, kultur seviyesi dusuk yani herturlu insan bulabilirsin... acikcasi fatihi sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Dogma buyume fatihliyim.

0|1
    0|0
  • fatih turkiyenin en iyi yeridir

1|1
    0|1
  • Mahallesine gore değişir

0|0
    0|0
    • Elit olan yerleri

• oyle pek elit olan yeri yok ama kocamustafa paşa cerrahpaşa falan ya da vatan caddesi akdeniz caddesi bu civarları oturulabılır durumda ya da çapaya yakın kısımlar

• Teşekkürler

• pek bilmemde muhafazakar kesimin olduğu yer diye duymuştum.

0|0
    0|0
  • Fatih in neresi ama çok değişik insanlar var mahalle mahalle değişir

0|0
    0|0
    • Çok değişik insanların olmadığı daha normal olan yerleri

• Fatih den uzak dur tavsiyem sen ne amaçlı araştırma yapıyorsun

• Orada yaşayan bir tanıdığım var da

• tarlabaşının namını duyduysan oralardan farksız artık...

0|0
    0|0
  • Fatihte her çeşit insan bulabilirsin yerine göre değişir

0|0
    0|0
  • Ben kadiköyde yasiyorum ve fatihle kiyaslarsak türkiyenin afrikasi gibi kaliyor bu kadar diyim

0|0
    1|0
  • fatih cubbelilerin bole tarikatlarin ilginc insanlarin dincilerin ( dindar degil dinci)
    isid cilerin oldugu bir yer.

0|0
    2|1
    • Isidci?

• hayatında nerde gordun bagnaz beyinl işidci ( kafanı) degiştir biraz

• fatihte yasiyom gerizekalı

Kızlar Ne Diyor 2

• Gittimde irana geldim sandım

0|0
    0|0
  • Dindar bir yer. Çarşısı var. Orada genelde kapalilar icin magazalar olur ve pahali. Historia orda. Egitim durumu bolge bolge degisir. Kiralar genelde pahalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...