Smackdown hayranlığı?

Bir kız olarak Smackdown sevmem ve izlemem anormal mi normal mi? :D

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Normal. Bizim insanımınız Smackdown ve Raw'a yaklaşımı genelde bebekler izler yönündedir ve gerçek değil o hareketler derler. Zaten gerçek olduğunu iddia eden yok. Amerika'da 7 den 70'e herkes bu showu izler ve Raw dünyanın en çok izlenen 2. showudur. Bütçeye katkısı muazzamdır. Sizin küçümsediğiniz bu olay hayalini kuramayacağınız paranın kasalara inmesini sağlıyor ve insanlar bu showdan zevk alıyor. Ayrıca hareketler gerçek değil diğer küçümsediğiniz o adamlar ve vücutları sahte değil. Big Show denilen adam 2.13 boyunca ve 193 kilodur..

0|1
    0|0
    • Yapılan hareketlerin gerçek olduğuna inanıyorum. Bu akşam haberlerde izledim bir adamın boynu kırılmış ve ölmüş show esnasında

• Sonunda adam gibi bir yorum yapan biri. Kesinlikle. Pro Wrestling şovdur. Senaryo , gerçek , müzikler , divalar ve renkli karakterler ile harmanlanmış , her kitleye hitap eden bir eğlence sporu. Amerikada NBA'den çok daha öndedir ve meşhurdur. ProWrestling izleyen birine ''Git Boks izle , en azından gerçek'' demek salaklıktır. Boks'un yanında parkta kavga eden çocuklar gibi kaldığı MMA/UFC izliyorum zaten. Ama Pro Wrestling'in daha çok sevilmesinin sebebi işin içinde senaryo olması. O adamların hepside önüne geleni devirecek tipten adamlar. Brock Lesnar mesela. Adam hayvan. Hayvan gibi değil , bildiğin hayvan. UFC'de de dövüştü , WWE'de de güreşti. Big Show. Getir istediğin adamı , bakalım Big Show'a ne kadar dayanabilir. Gerçek vurmadıkları için o adamları güçsüz sananlar umarım azalır zamanla.

• Eig için teşekkür ederim.

@Deschain Aynen dostum. Biz de ki zihniyet hemen her şeye kötüleme, muhalefet. Kendinde olmayınca böyle oluyor herhalde.

Erkekler Ne Diyor 8

• Normal

0|0
    0|0
  • anormal bana göre

0|0
    0|0
  • Ben sevmem şov olduğunu için..

0|0
    0|0
  • Belki şiddete bir hobin vardır

0|0
    0|0
    • Sadistim de :D

• Bu tamamen sapkınlıkdan ibaret hayvalara yaptıklarınız onlarında canı var ben gelsem karşında geçmişim kötü bahanesi ile anenin kafasını kessem babanı parçlasam mutlu olurmusun

• Önüme gelen insanlara veya hayvanlara zarar vermek istemiyorum ben. Beni sinir eden ve nefret ettiğim kişilere zarar vermek türlü türlü işkenceler yapmak istiyorum. Sadece bu.

• Normal ☺

0|0
    0|0
  • senin canın kaslı iri yarı erkek istiyo açıklaması bu

0|0
    0|0
  • Oha güreşelim mi? :D

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0