Kendi kendime klasik gitar çalmayı öğrenebilir miyim?

Arkadaşlar kendime akustik - klasik gitar almayı çok istiyorum ancak özel ders almadan tek başıma, internet videolarıyla öğrenebilir miyim sizce? Özel ders almak istemiyorum. Kendi kendine öğrenen var mı hiç aranızda?

0|1
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• İnternette Hasan Cİhat hoca ve öner yavuz hocanın videolarından faydalanabilirsin..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet

1|0
    0|0
  • Evet ogrenirsin

1|0
    0|0
  • Bende cabaliyorum, bir arkadaşla görüşeceğiz

1|0
    0|0
  • Evt ama azimli olmalısın internet videoları gerçekten çok yaralı oluyor 1 yapamadın 2 yapmadın hemen vazgeçme dene dene en sonunda çalabildiğini fark edeceksin :)))

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş çal iişte
    internet videolarıyla öğrenebilirsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kendi kendine öğrenen arkadaşım vardı ama açıkcası işin temelini öğrenmek ve çalarken bilgili olmak için bence temel bir ders gerekli. benim arkadaşımın kulağı iyiydi mesela duyduğu bir şarkıyı hangi nota olduğunu bilerek deneye deneye bulur çalardı, ama sen bu konuda iyi değilsen eğer işin temelini öğrenmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Eveet öğrenebilirsin! Benim öğrenen arkadaşlarım var azmedersen yaparsın! Ben özel ders aldım ama azim ve istek olmadığı için çok az öğrenebildim yani bunun dersle alakası yok istek önemli biraz da yetenek :)

0|0
    0|0
  • evet öğrenebilirsin benim abim kendi kendine öğrendi ve hatta sonrasında bir ara özel ders bile veriyordu :))

0|0
    0|0
  • Evet ogrenebilirsin :) youtube da egitici videolar var

1|0
    0|0
Yükleniyor...