Profesyonel veya amatör olarak müzikle uğraşıyor musunuz?

Profesyonel veya amatör olarak müzikle uğraşıyor musunuz?

Ne yapıyorsunuz?

Nerde?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• 8 yaşından beri yani tam 16 senedir müzikle uğraşıyorum. Üflemeli sazlar (ney hariç) klavye, vurmalı sazlar, bağlama, gitar türleri bunları çalıyorum. Grup bir türlü kuramadım ve yıllar önce vazgeçtim. Ne meslek ne başka bir amaç sadece çok hoşuma gittiği ve sevdiğim için çalıyorum bunları.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Gitar, e.gitar, mızıka, bendir, klavye, saksafon çalarım. Son 5-6 aydır bir kaç demo çıkarttım. Evde kendi çapımda bir home studiom var. Genellikle aranje ağırlıklı çalışsamda editing, mixing, mastering lede uğraşmaktayım. Ama olay enstrumanist olmakta değilmiş onu anladım. Devir eski devir değil. Kimse düğünlerde, inşaatlarda keşfedilmiyor. Adam gibi çalışıp adam gibi kayıt alıp insanlara online olarak sunarsan çalışmalarını, bu işler ancak öyle yürür.

0|0
    0|0
  • Lise yıllarımda bateristtim. Bir grubumuz vardı. Cumhuriyet bayramı kutlamalarında, kolejlileri sevmeyen karşı lisenin öğrencileri tarafından bozuk para yağmuruna tutulunca, mecburen bırakmış olduk :((. İyi de bir gruptuk habuki... İlk ve son konserimiz oldu.

0|0
    0|0
    • çekememişler sizi devam etseydiniz keşke

• Müzikten anlamayan insanlara çalmışınız

• Müzik bahaneydi. Biz kolejli şımarık çocuklarız, düz liseliler de dini bütün, anadolu çocuğuydu ya... Bütün mesele buydu zaten.

• Müzik ile küçüklüğümden beri uğraşıyorum, 4 senedir elektro gitar çalmaktayım ve bunun yanında piyano, bateri, tüm gitar türleri, keman ve bunlar gibi çoğu enstrümanla aram iyidir. Bir yerde çalma fikri 1 sene önce heveslendirmişti beni, bir barda çalmıştım biraz profesyonel olarak ama bıkmıştım o tür yerlerden. Şimdi okulda olsun, yazın çıktığım tatil köylerinde olsun konserler veriyoruz ara ara. Konservatuvar okumayı da düşünmüyor değilim..

0|0
    0|0
    • çok iyi.

• Ders verdiğim de oldu, stüdyopark diye bir yerde çalıştığım da oldu.. Ama şuan eğitim hayatımla ilgileniyorum ama yakın arkadaşlarıma ders veriyorum evde okulda stüdyoda filan zevk işi =)

• oo süper

• iyi bir müzik dinleyicisiyim...

0|1
    0|0
  • Uğraşmıyorum

0|0
    0|0
  • ugrasıyorum evde gıtar mızıka takılıorum arada

0|0
    0|0
  • Profesyonel

Gitar çalışıyorum

Taksim Kiss Fly' a beklerim .

0|0
    0|0
    • Teşekkürler gelirim bir gün. Başarılar.

• olur :D hergün ordasın sanırım :D

• Haftasonları . 10 dan sonra .

• cok profosyonel olrak müzik dinliyorm:)

0|0
    0|0
  • çok güzel dinlerim, ama yeteneğim yok maalesef. yeteneklilere de saygı duyarım

0|0
    0|0
  • profesyonel dj 'im istanbulda ünlü bir mekanda çalıyorum.

0|0
    0|0
  • Gitar çalıyorum ama sesim berbat,kalın diyor herkes gitar'a gitmediğini söylüyorlar

0|0
    0|0
  • amatör olarak uğraşıyorum işte kendi çapımda.. gitar çalıyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• iyi söylerim ama henüz keşfedilemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...