Profesyonel olarak yaptığınız spor ya da sanat var mı?

profesyonel olarak yaptığınız spor yada sanat varmı?profesyonel olarak yaptığınız spor yada sanat varmı?

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• spor olarak volaybola yıllarımı adamış durumdayım

sanat olarak çok profesyonelim diyemem ama seramik-heykelle uğraşıyorum.

0|0
    0|0
  • Profesyonel lafı beni biraz rahatsiz ediyor.

Electronica/bilgisayar müziğiyle uğraşıyorum, yemek yapma, resim,

beyinle ilgili deneyler yapma (now quit)

0|1
    1|0
    • :) evet yukarıdaymış, şimdi gördüm. beyinle ilgili deneyler ilginçmiş umarım tam zamanlı yaparsınız diyeceğim ama bırakmışsınız. ben de bir ara brain stimulating music,beyin dalgalarını etkileyen müzikler ve lucid dream konularına meraklanmıştım ancak sonradan beynin elektro kimyasıyla çok oynamaya gerek yok ne olacağı belli olmaz diyerek konvansiyonel metotlara döndüm beyinle ilgili :)

• akademisyen degilim ben o yollari biraktim. dedigin konu yorumsuz : )

• fazlası zarar diye anlıyorum bunu :)

• Profesyonel portre çekerim, doğada çekerim, hatta doğaçlamalarım iyidir. Ama bir 8 aydır çekmiyorum. Cs felanda kullanırım ama çok iyi değilim.

Profesyonel elektro gitar taksimi ayrıca profesyonel makarna salatası ayrıca profesyonel feministlik.

0|0
    0|0
  • aklıma esince koşuyorum

0|0
    0|0
  • Badminton ve tiyatro ikinsindede profosyonel değilim ama çok iyi olduğumu söylerler.

0|0
    0|0
  • pc oynamak :P cok profeyonelim yani bu konuda :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yüzme, masa tenisi ve latin dansları bunlar profesyonel olduğum konular. Amatör ise futbol, Fotoğraf ve veleybol. Spor ve dans can'dır. insana müthiş enerji, keyif ve eğlence verir. İnsanı her daim zinde ve mutlu hissettirir. Spor insanın mutluluk hormonlarını salgılar, hayata daha da mutlu bakmanızı sağlar ve dahası sağlıklı yaşam biçimidir.

0|0
    0|0
  • bi zamanlar pertevniyal basketbol

0|0
    0|0

• Haftadan haftaya halısaha var birde Profesyonel Güreş seçmelerine katılmak istiyorum askerden gelince :)

0|0
    0|0
  • vucutcuyum 3 yıldır bayrak dalgalandırıyorum ejnebi memleketlerde :D

0|0
    0|0
  • piyano çalıyorum prof. düzeyde 4yıldır uğraşıyorum ama artık cezbetmiyor beni .Kimse ilgilenmiyor bu devirde böyle şeylerle şevkim kırıldı

0|0
    0|0
  • profesyonel sanat sözünü kabul etmeyenler var

ben amatör olarak birşeylerle uğraşıyorum, tam zamanlı olarak uğraşabilmek isterdim ileride umarım

0|0
    0|0
  • profesyonel pes oynarım .d

0|0
    0|0
  • profesyonel güreş ederim...

0|0
    0|0
  • Kendimce profesyonel şiir yazdığıma inanıyorum

0|0
    0|0
  • Web sanatı :)

0|0
    0|0
  • hem sporcu hem sanatçıyım :))

0|0
    0|0
  • Taekwondo. Hiç beni yorma profilime bakıver bi zahmet :)

0|0
    1|1
Yükleniyor...