Okullarda açılan dans kursları nasıldır ?

Okulumuzda dans kursu açılıcak ve bende gitmek istiyorum kendi okulunda dans kursuna giden var mı ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanını değerlendirmek istiyorsan git . Boşa zaman harcaman yerine , gitmelisin. Tabi aşırı ilgin varsa bu konuda.

0|0
    0|0
    • aşırı yok ama dans etmeyi seviyorum yani gitmeyi istiyorum bak şimdi bile dans ettim

• aynn öyle zaten daha sonra açmayı dşünüyorlarmış ama açılıcakmış ay çok heyecanlandım şimdiden:D

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence git ortam olur...

0|0
    1|0
    • ortamdan banane ben dansıma bakarım

• Tango mu öğrencen sen hanimiş tangoda öğrenmiş miş =)

• benim arkadaşımın kızı ( liseye gidiyor ) okulunda halk dansları bölümüne gidiyor. ne söyleyeyim anadolu ateşi seçmelerine kadar gitti. bence burada okulun kurs üzerinde ne kadar durduğuyla daha alakalıdır sorun...

0|0
    0|0
  • :))) hiç öyle isteklerim olmadı...

0|1
    0|0
  • Gitmeyi düşünüyordum. Ama zamanım kısıtlı. :/ Salsa, çaça gibi latin dansları öğretiliyor.

0|0
    0|0
  • kötü :D hiç gitme özel bir yere git benc e

0|0
    0|0
  • Saçmalık,zabahtan akşama kadar hopluyon zıplıyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben okulumun tangosuna gidiyorum. Gayet iyi yani herhangi bir profesyonel tango kursu gibi. İyi eğitmenlerimiz var. Latin de güzel diye duymuştum ama bilemiyorum diğerlerini:) Bence olmadı bir deneme dersine gitmelisin görmek için. Eminim kabul ederler.

0|0
    0|0
    • hım ne kadar veriyosun ?

• en ucuz kurs ayda 80 lira oluyor zaten. buna göre gayet iyi. sonuçta eğitmenler falan geliyor. ders yetmezse herhangi bir tango kursunun pratik saatlerine gidebilirsin. bedavadır. ama nelreye gitsen tango haftada 1 gündür ders olarak.

Yükleniyor...