Düğünde oynamayı sevmeyenler kimler?

düğünde piste çıkıp kollarını dahi kaldıramayan oynamayı hiç mi hiç bilmeyenler kimler acaba :))

zorla oyuna kaldırılıp strese grdiğiniz oldu mu yada kendi düğününüz oldumu olduysa ne yaptınız sırf bu yüzden düğün yapmam diyenler planlarınız neler :)

0|0
18|15

En İyi Kız Görüşü

• ahh bi becerebilsem, kendimi odun gibi hissediyorum, bakıyorum millet kıvırtıyo ben yapamıyoruuuumm :) hatta oynarken aklıma aptal aptal şeyler geliyo..ya şu insanlara bak neden böyle saçma hareketler yapıyolar, ben de yapıyorum işte, amaç ne, napıyorum ben kimim nerdeyim filan :D kendi düğünümde napcam bakalım..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Düğünüm nasıl olucak gerçkten çok merak ediyorum..Düşe kalka oynarım artık :):)

0|1
    0|0
    • aman gelin olacaksın heyecan üzüntü derken herkes hoş karşılar seni :)

• umarım dediğin gibi olur :)

• Bu yüzden düğün istemiyorum. Ben zaten gerginim bide oynamak kaldı bide milleti izleyeceğim ter içinde severim ama gerek yok :)

0|1
    0|0
  • Düğünlerde oynamayı sevmiyorum bilmediğimden değil ama ne biliyim istemiyorum oynamak ama kendi düğünümde oynayacağım :)

0|0
    0|0
    • kolay olamayacak biliyosun dimi :)

• ee oynama oynama beyin alışıyor zor oluyor :)

• prova yaparım :) alırım karşıma eşimi oyna bakalım :) hiç olmadı nişan düğün merasiminden önce toplarım kızları rezillik diz boyu alıştırma yaparım :) çözüm çok

• ben önceden hiç oynamazdım zorla kaldırırlardı kalkmazdım bide o kişiye kesin bi kızardım :)) ama bu birkaç sendedir oynamaya başladım özellikle ablamın nişanında abartmıştım artık cd felan izleyince utanıyorum kendimden :D bu kadar nasıl oynadım diye ama yinede biri zorla kolumdan tutup kaldırırsa kalkmam

0|0
    0|0
  • sevniyorumda zaten beceremiyorumda..

0|0
    0|0
  • Ben severim ama nişanlım kolunu bile kaldıramazdı ama nişan günü bir baktım hayatında ilk oynayışıydı uça uça oynadı ee tabi benimle nişanlanıyor tabi uçaçak:)yani kısaca kolu kalkmayanlar sevdiğini alınca oynuyor:)

1|0
    0|0
    • :))))helal enişteye

• ben kesin kalkmıycak yerinden dedim ama şaşırttı beni,hatta akrabaları şok oldu bu çocuk böyle değildi nasıl neşelenmiş dediler bende duydum oynarak cevap verdim teyzelere,ben yaptım böyle dedim. onlarda oynayarak cevap verdi çokkk iyi yaptın kızım aferim eline sağlık diye:)

• abla sen yaparsın :))) senin on parmak da on marifet var buna inanıyorum

• düğünleri ve düğünlerde oynamayı sevmem, basit gelir bana

0|0
    1|0
    • işte benimle aynı fikirde olan birisi :)

• ben öyleym halay falan hiç birini bilmiyorum bi köşede oturur , elime telefonu alırım canım sıkılmasın diye :)

0|0
    0|0
    • düğüne geldin bırak şu telefonu kimle konuşuyosun diyen olmuyor mu :)

• ah bu teknolojii... bazen kurtarıyor işte bizi :)

• aynen öyle :)

• Trakyalı olmama rağmen sade ve sadece ankara havalarını seviyorum. Ağar ağar ne güzel :D Bizim burda roman havaları oynanır. Hiçte ayak uyduramam otrduğum sandalyeden hiç kalkmıyorum düğünlerde neredeyse.

0|0
    0|0
  • Daha düğünde oynamak nasip olmadı ama benim düğünüm nasip olursa öyle bir oynayacam ki İstanbulu salliyacam animallah.

0|0
    0|0
  • Dün akşam kınada yaşadım bunu annem bide köşeye oturmuş beni seyretmez mi ksıldımda kasıldım .

0|0
    0|0
  • halay çekmeyi beceremem hepte kaldırmaya çalışırlar yok canım istemiyo derim :D

0|0
    0|0
    • aramızda kalsında birinde kalkmıştım arkadaşlar ben ters ayak atıyordum rezillik :D

• valla kız arkadaşıma diyorum öğret diye ama nasıl öğreticek ki bütün akrabalara rezil olacam ya :)

• haha :D öğretsin tabii hatta bir iki arkadaş daha alın yanınıza sokakta oynayın geleni geçeni de çağırın güzel bi anı olsun ben severim öyle çılgınlıkalrı :D

• ben sevmem. düğünleride saçma bulurum.

0|0
    0|0
  • hehehe ben tey tey tey bak şimdiden oynayasım geldi:::::::::))

0|0
    0|0
  • kesnlikle ben sevmem :)

0|0
    0|0
  • severim dugunde oynamayi cok egleniirim

0|0
    0|0
    • hep imrenmişimdir ama ben beceremiyorum :(

• bende öyleydim oynayinca herkes bakiyor sanirdim simdi egleniyorum halay cekmeyi cok severim mesela

• ben oynarım.ama kendi dügünüm deglse tabi:)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• ya ben beceremediğimden değil ama çoooook saçma geliyo yav bana.anlamsız yani.

0|1
    0|0
  • ben.

toptan hiç sevmem sadece düğün değil.

genlerimde danstır oynamaktır yok ya.

hiç sevmem.

oynayana lafım yok ama beni zorlamasalar sevinirim.

zaten zorlamaları sonuçsuz kalıyor.

0|0
    0|0
    • şimdiye kadar bende de öyleydi.. ama kendi nişanında düğünnde sonuçlar tek seferde toplanıyor :)

• nefret ediyorum bir de ısrar etmeleri yok mu:@gelinin kardeşini oynamaya davet ediyoruz demişlerdi arkadaşımı göndermiştim:)

0|0
    0|0
  • ben zaten yöresel zeybek oynuyorum. düğünlerde oynamamamın nedeni bilmemek değil karşıma eş bulamamam : )

0|0
    0|0
  • oooooo coşarsam bide ayakkabıyı çıkarır yere vurarım hop de hadi millet yandan :)))))))

0|0
    0|0
    • oynamayı sevmeyenden çok düğün olsada oynasak havasında çoğunluk :))

• ablam gelin oluyor sırada bana geliyor:)))ben evleneyim sıra sonra sanada gelir kardeşim:)önce ben:)

• inşallah abla bana daha çok var iki tane yeğenim olsun sizden o zaman

• yarın gene var hem de çok yakın birinin inşallah zorlamazlar ya hiç sevmiyorum anca kendi düğünümde o da dügün yaparsak:D

0|0
    0|0
  • bende sevmem :D kendi düğünümde oynarım anca :D

0|0
    0|0
  • kendi düğünümde bile oynamama planım var hatta düğün yapmama :)

0|0
    0|0
    • başarılı olursan planını paylaş bende ikna edebilirmiyim diye düşünüyorum ama olacak gibi gözükmüyor :)

• gıcık olurum yaa. sadece oynamaktan değil düğünlere katılmaktanda nefret ederim. bu yüzden nacizane fikrim şöyle sade kır düğünü tarzında nikah vs geçiştirmelik bişeyler :)

0|0
    0|0
  • bu genelde karizmayı çizdirmemek için oluyo bende çizdirmiyorum

0|0
    0|0
  • keşke düğünlerde club yada techno çalsalar =)

0|0
    0|0
  • malesef benim öyle bir şansım pek yok oynamak istemesemde kan yüzünden kalkıyoruz saatlerce oturamıyoruz :)kemence sesi beni dürtüyor engel olamıyorum

0|0
    0|0
  • düğün merasimleri bana gereksiz geliyor

0|0
    0|0
    • banada.. hatta anlamsız kız veriyosun oğlun gidiyor hade kutlayalım der gibi :)

• heleki kına gecesi denen gereksiz eğlence...

• Ben

Kendimi bildim bileli Teoman gibi hissettim kendimi düğünlerde.

0|0
    0|0
  • Erkek adam öyle kıvırtarak oynamaz aga.Harmandalı çalar ise çıkar aslanlar gibi oynarık :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...