Douglas Forbes'in "İnsanın Pin Kodu" kitabını okuyan var mı?

Yukarıdaki kitap yardımıyla İnsanın Pin Kodu’nun nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz. Kendi kendinize yalnızca içinizdeki gerçek gizli gücü keşfetmekle kalmayacak aynı zamanda da bu gizli gücü sınırlayan karakterinizi nasıl tanıyıp, onu bu gizli gücünüzü güçlendirecek şekilde nasıl kullanacağınızı da öğreneceksiniz. İnsanın Pin Kodu, kişinin karakterini belirlemek ve onun yaşam yolculuğu sırasında diğer insanlara nasıl karşılık verdiğini belirlememizi sağlayan bir sistemdir. Kişiyi kesin ve belirgin bir biçimde programlayan doğum tarihinin Kutsal Geometrisi üzerine dayanmaktadır. Her birimizin programında, çevremize farklı şekillerde tepki verme olasılığı bulunmakta ve bu olasılıklar da bizi eşsiz birer bireye dönüştürmektedir. Pin Kodlarımızın her bir hanesinde on tane “aktif” on tane de “reaktif” özellik bulunmaktadır. Bu özellikler tıpkı, kişiliğimizin malzeme deposu gibidirler. Elimizde ne tür araçların bulunduğunu anlayarak, kişiliğimizin nasıl işlediğini anlayabilir ve bu sayede de yaşamımızdaki seçimlerimiz konusunda çok daha başarılı olabiliriz. Bütün bu özellikleri, İnsanın Pin Kodu’nu, “kendini tanımak” için mükemmel bir araca dönüştürmektedir.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• yarın gidip alıyorum =) reklamını guzel yaptın :P

0|0
    0|0
    • Piyasada bulamayabilirsin.İnternetten araştırıp ulaşmaya çalışabilirsin.Çünkü çok çabuk tükenen eski bir kitap.

• üniversite kütüphanelerinde var olabilir

Erkekler Ne Diyor 6

• insanın doğum tarihinden kişilik analizi yapan enteresan bir kitap.

burun kıvırıp geçmektense okunması gerekir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Kitap tavsiyesi için teşekkürler. Not aldım uygun bir zaman da okuyup test edeceğim.

0|0
    0|0
  • Meslek: Satış/Pazarlama...

0|0
    0|0
    • evet Satış ve pazarlama da yöneticiyim ama teknoloji üzerine :)

• iyi niyetli bi paylaşım en azından :)

0|0
    0|0
  • Bunları yazan kamiller de böyle yol buluyor işte. Furya oldu, bitti bitecek bunlar da..

0|1
    0|0
  • Etkileyici.

Kitabı muhtemelen okudunuz, izlenimleriniz neler?

bizimle paylaşır mısınız?

0|0
    0|0
    • Bir çok kişi üzerinde deneme yaptım özellikle iyi tanıdığım kişileri denek olarak kullandım diyebilirim sonuç mükemmel.Bu tip kişilik analizlerini Amerika da ve Avrupa büyük şirketler eleman alımında ve terfilerde kullanıyorlarmış.Okumanı tavsiye ederim.Sürükleyici ve ilgi uyandıran bir kitap.Sosyolojiye meraklıysan ilgini çekecektir.

• Biraz daha tanımam gerekecek bu kitabı, nedense yıllar önce çıktığında almak için kitap evlerine akın ettiğimiz ve beni hayal kırıklığına uğratan --the secret-- kitabını hatırlattı bana.

Kızlar Ne Diyor 3

• maalesef okumadım

0|0
    0|0
  • +1:)çok teşekkürler bilgi için, okumadım ama en kısa zamanda okumaya çalışacağım.

0|0
    0|0
  • bunların alasını biliyorum. okumaya gerek yok, içine dönünce hepsini öğreniyorsun.

0|0
    0|0
    • Karşında ki kişinin ne kadar içini görebilirsin ki?

• bir insan içine dönüp onu dinlediği ve arınmaya başladığı an, bir sürü bilgi geliyor çünkü bütün insanlığın zihni birbirine bağlıdır. kolektif bilinçaltı vardır.

Yükleniyor...